.

Геометриска Фигура Полирање Мажи Жени Прстени Волфрам Карбид Неколку Подарок Anillos Свадба Бендови
Неодамнешно

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : волфрам карбидПакетот вклучува : 1 КОМ

Бренд за накит 925 Фунта Сребрен прстен Принцеза-намалување на 2ct Дијамант Розова 2 Опкружуваат, Отворајќи поставување cz Свадба
Неодамнешно

Плаќање1 Можете да плаќаат со Western Union, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете од се

8.0 Гроздобер Стил Круг Розова Tourmalins Црното Злато Жената Подарок 925 Сребрен Прстен 23x19mm
Неодамнешно

Опис : Лице Прстен Големина : 23x19 mm скапоцен камен големина : 18x18 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Един

Бренд за накит 925 Фунта Сребрен прстен Капка-намалување на 2ct Дијамант Розова 2 Опкружуваат, Отворајќи поставување cz Свадба
Неодамнешно

Плаќање1 Можете да плаќаат со Western Union, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете од се

100-Уникатен Сребро Позлатен Зелена Aventurine Хексагонални Колона Камен Прилагодливи Прст Прстен Шарм Накит
Неодамнешно

100Уникатен Сребро Позлатен Зелена Aventurine Хексагонални Колона Камен Прилагодливи Прст Прстен Шарм Накит

100-Уникатен 1 Buc Сребро Позлатен Прекрасна Виолетова Кварц Хексагонални Колона Жица Завиткан Прилагодливи Камен Прст Прстен
Неодамнешно

100Уникатен 1 Buc Сребро Позлатен Прекрасна Виолетова Кварц Хексагонални Колона Жица Завиткан Прилагодли

100-Уникатен Сребро Позлатен Opalite Опал Хексагонални Колона Камен Прилагодливи Прст Прстен Мода Накит
Неодамнешно

100Уникатен Сребро Позлатен Opalite Опал Хексагонални Колона Камен Прилагодливи Прст Прстен Мода НакитКоли

100-Уникатен 1 Buc Сребро Позлатен Убава Зголеми Розевиот Кварц Хексагонални Колона Камен Монистра Прилагодливи Прст Прстен Накит
Неодамнешно

100Уникатен 1 Buc Сребро Позлатен Убава Зголеми Розевиот Кварц Хексагонални Колона Камен Монистра Прилаго

моден дизајнер злато тензија поставување на точка прстени за жени мажи панк црна црвениот плоштад кристал Накит RI029
Неодамнешно

Моден дизајнер злато тензија поставување на точка прстени за жени мажи панк црна црвениот плоштад крис

бесплатни P&P *******Убава тибет тигар ' s-eye мажите прстен големина:9 10 11
Неодамнешно

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг к

5PCS Кристал Помине Прстен Панк Лажни Нокти Накит Кристал Rhinestones Ноктот Шепа Талон Прст Прстени трговија на Големо Унисекс
Неодамнешно

П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредн

бесплатни P&P *******Мажите и жените накит навистина природен зелен камен прстен, големина: 7-10
Неодамнешно

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг к

бесплатни P&P *******Фенси Накит накит тигар око браун мажите прстен големина 8-12
Неодамнешно

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг к

Leige Накит Гранат Свадба Прстен Природни Црвени Гранат Прстен Јануари Birthstone Овална Сече Црвени Скапоцен Камен 925 Sterling
Неодамнешно

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Гранат Акцент Камења : CZ Камен Големина : 7*9 mm Метал : sterling silver Гла

LANGHONG 1pcs Викинг Прстен Нордиска Викинг Руни Прстен Скандинавските Нордиска Накит
Неодамнешно

ФАБРИКАТА SLAESВикинг РУНИ Амајлија ПрстенМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : Боја : Антички Sterlling Сребро.Па

8мм Злато Купола Волфрам прстен парична Казна Сребро Пломба Свадба Бенд Прстен на ВРВОТ Накит Бесплатен Превозот
Неодамнешно

8мм 18k Злато Купола Волфрам прстен парична Казна Сребро Пломба Свадба Бенд Прстен на ВРВОТ НакитPls внима

Leige Накит Morganite Ангажман Прстен Природна Розова Morganite Сребрен Прстен Овална Намали Розова Скапоцен Камен 925 Фунта
Неодамнешно

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Morganite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главн

ZOCAI Нов Дизајн Ангажман Прстени Жолта 18K злато(Au750) Природни 0.12 КТ заверена Дијамант Подарок Прстен JBQ00351A
Неодамнешно

Еден Од ZOCAI Продавница за НакитБренд Име : ZOCAIМодел Бр : W06481Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато /

Луди Овална Светло Сина Кубни Циркони 925 Sterling Silver Жените Партија Накит Solitaire Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1562
Неодамнешно

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

EAMIOR Гроздобер Сребро полски Мажите Прстен Убава Додаток рачно изработени ги Красат Свадба Бенд Накит за Парови Љубителите
Неодамнешно

EAMIOR Гроздобер Сребро полски Мажите Прстен Убава Додаток рачно изработени ги Красат Свадба Бенд Накит з

Промоција!!! Вистински Солидна 925 Sterling Silver Лотос цвет Прстени Свадба Накит за Жените 4ct Симулирани Дијамантски
Неодамнешно

Плаќање1 Можете да плаќаат со Western Union, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете од се

S925 чисто сребро прстен Тајландски сребро антички стил машки пари bibcock моделирање отвори
Неодамнешно

【 】 сребро S925 Мозаик бебе【 меѓународни standards South црвено ахат】Бебе големина【 за 】 тежина од околу 2.9 cm п

Wbmqda 2018 Нов Луксузен Гроздобер Свадба Прстени За Жените Кристал Антички Златна Боја Панк Партија Коктел Прстен Турски Накит
Неодамнешно

Производи Детали Производ Должина : 30 mm | Тежина : 71.1 g Бренд : Wbmqda Количина : 1pc Материјал : ААА Природен Кам

Jewdy Гроздобер Бохемски Прстен Постави Панк Антички Сребрена Боја Кубни Циркон Геометриски Зглоб Midi Прстени за Жените Накит,
Неодамнешно

Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени За промет на големо, ќе им понуди на попуст

EAMIOR Мода Пломба Кубни Циркон 316 L ' Рѓосувачки Челик Мажите Прстен Сребрен Црна Годишнината Накит Божиќ Вљубените Љубовник
Неодамнешно

Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална ца

Поставен Црвеното Море Школка Бисер Прстен Големина 7.8,9>>>Бесплатен превозот
Неодамнешно

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да

Злато царот трговија на големо накит линија Тајландски сребро S925 чисто сребро прстен archaize стил тапа циркон мажите се присутни
Неодамнешно

【 прстен 】S925 материјал【 меѓународниот стандард 】 сребро S925 бебе【 hyacinth 】 бебе foot Inch【 висока 】 мерење

BOROSA сини како-лајт камен bang прстен, мулти вид форма рака, отворајќи cz околу златна боја прилагодлив прстен drusy накит
Неодамнешно

Материјал : Сина Howlite тиркизна ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : Овална : 30x17mm Дијамант : 25~26x25~26mm се От

925 Сребрен Прстен Прилагодливи Дама Двојно Љубов Сребрен Прстен Девојка Подарок
Неодамнешно

Плоча : Автентични 925 Sterling Silver Прстени Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за животнат

HELON Солидна 10K/417 Бело Злато Прекрасни Marquise Намали 7x4mm Отвори Природни Дијаманти Полу Планината Ангажман Свадба парична
Неодамнешно

5 (променливи во големина)Поставување На Павер,Prong ПоставувањеШирина на Врв : 8.Ако клиентот има било бара

925 Фунта Сребрен Прстен Луксузен Поп Мистериозен Стил Црн Камен Кристал Кубни Циркони За Жените Ангажман Накит Свадба
Неодамнешно

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Св

BALMORA 925 Sterling Silver Лотос Цвет Отворено Ѕвони за Жените Мајка Подарок Шупливи Прстен Тајландски Сребро Мода Накит за
Неодамнешно

Забелешка100% Реално 925 Sterling Silver Прстени за Жените Мајка Љубовник Додатоци ПодароциВисина : околу 0.7 cmТежи

HELON Солидна 14K (585) се Зголеми Злато 5mm да 6mm Круг Намали Ангажман Свадба Вистински Природен Дијаманти Полу Планината Жените
Неодамнешно

Мојот jeweler има над 10 години искуство во справување со дијамант камења.Ви благодариме за посетата на наша

Leige Накит 1.68 кт Лондон Сини Топаз Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен скапоцен камен Birthstone Круг Намали Ветување Прстени
Неодамнешно

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лондон сини топаз Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7mm Метал : sterli

LIEBE ENGEL Крстот, Гробот Лилјак Прстен Мажите Мастило Сликарство Предели во Внатрешноста Епоксидна Смола Прстени Жените Прст
Неодамнешно

Предмет Тип : RingЃердани Тип : Смола ПрстенПол : Жените И МажитеМатеријал : СмолаПрстен ГолеминаПериметар

Топла продажба>@@ 14*26mm СИНА MARCASITE 925 STERLING SILVER WATERDROP ПРСТЕН ГОЛЕМИНА 7/8/9/10
Неодамнешно

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

Класичен Бел Cz Како Злато Партија Накит, Прстени Големина 6 7 8 9 S0825
Неодамнешно

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Топла продажба>@@ 24*13mm 925 СРЕБРЕН ПОЈАС ПРИРОДНИ ТРИАГОЛНИК ЦРН камен MARCASITE ПРСТЕН ГОЛЕМИНА 7/8/9/10
Неодамнешно

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

Szjinao Фабрика Цена Виножито Топаз Големи Прстени За Жени Мажи Шарм 925 Sterling Silver парична Казна Накит, Подароци bijoux
Неодамнешно

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Поради акции статус и в