.

DEN 724.00 762.24
DEN 724.00 762.24
1PCS 2Y0A710K 100-500cm Инфраред сензор за дистанца (GP2Y0A710K0F)
Неодамнешно

ОписGP2 Y0 A710 K0 F е далечина мерење сензор единица,составен од интегриран комбинација на ПСД(позиција чувс

10pcs/многу tda7297 засилувач одбор дигитален засилувач одбор dual-канал засилувач одбор заврши без бучава 12V dual-15W (ЕДЕН
Неодамнешно

Карактеристики : Ова е 12 V еден напојување TDA7297 засилувач одбор Б одбор, AC / За DC, 2.0 / dual channel / стерео,12 V /

HDMI+DVI+VGA+Аудио Контрола на Одборот За 15inch 1024x768 LP150X10 LP150X09 LCD Екран
Неодамнешно

LCD Контролер Одбор : HDMI DVI VGA АУДИО LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Д

Детали за HDMI влез LCD контролер одбор+7inch 800x480 EJ070NA-03A /AT070TN93lcd за Малина Пи
Неодамнешно

Опис : 1.Напојување(5 V) 2.HDMI (Вер 1.2) 3.Тастатура 4.Refresh фирмверот 5.TTL Сигнал 50 Pin 6.ОсветлувањеПакет содржина : 1

НОВ Бесплатен превозот PIC12F675-E/SN СОП
Неодамнешно
1SET Топла Мега 2560 Р3 Mega2560 ATmega2560-16AU CH340G Одбор + Акрилик Случај + USB Кабел Компатибилен
Неодамнешно

1 SET Топла Мега 2560 Р3 Mega2560 ATmega256016 AU CH340 G Одбор + Акрилик Случај + USB Кабел Компатибилен ПАКЕТ ЛИСТАТА : 1pcs Мег

ZM4736 ZM4737 6.8 V 7.5 V 5000pcs 1000PCS LL41 1W ZM4736A ZM4737A 4736 4737 3.3 v-47v smd 1N4736 1N4737 IN4736 IN4737 6V8 7V5
Неодамнешно

ДОБРЕДОЈДЕИгра уреди замена на делови

НОВ Бесплатен превозот TPS60501DGSR
Неодамнешно
НОВ Бесплатен превозот FDS6930A СОП-8
Неодамнешно
НОВ Бесплатен превозот K4S511632D-UC75
Неодамнешно
ефикасна моќ модул AC-DC напојување изолација се префрлите 12v напојување одбор
Неодамнешно

ефикасна моќ модул ACDC напојување изолација се префрлите 12v напојување одбор

Smart Електроника Smart Автомобил Шасија За 4WD Избегнување следење на Моторни Паметен Робот Автомобил Шасија Комплет
Неодамнешно

Smart Електроника Smart Автомобил Шасија За 4 WD Избегнување следење на Моторни Паметен Робот Автомобил Шасиј

НОВ Бесплатен превозот PSD833F2-90J PLCC-52
Неодамнешно
нови 1PCS Pro мини модул ATMEGA328P 5V 16М Нови Оригинални
Неодамнешно

Mini Pro е еден микроконтролор одбор Тоа има 14 дигитален влез / излез игли (од кои 6 можат да се користат как

Нов 10pcs HG7881 HG7881CP 2 Каналот Моторни возачот одбор Мотор модул
Неодамнешно

Опис : 2 HG7881 чип на одборот моторна контрола на модул може истовремено да се вози два DC мотори или 4жица дв

1PCS Мини Систем СЛИК Развој Одбор + Microchip PIC16F877 PIC16F877A
Неодамнешно

Карактеристики : Висок квалитет на СЛИК микроконтролерски развој одбор.Копчето за ресетирање.4 M криста

НОВ Бесплатен превозот SN75LVDS83DGGR TSOP
Неодамнешно
100PCS BTA16-600BW BTA16-600 ДО-220
Неодамнешно
AD5410AREZ AD5410 TSSOP16 дигитални да аналоген конвертор IC нови оригинални
Неодамнешно

AD5410 AREZ AD5410 TSSOP16 дигитални да аналоген конвертор IC нови оригинални

нови 50pcs/многу PIC12F675-I/P 12F675 DIP8 Нови оригинални IC Во парк!
Неодамнешно

Опис : Температура опсег : 999 centigrade на Точноста : 1 centigrade Контрола на точноста : 1 centigrade Поставување Опсег : 9

VIP22A DIP8 моќ IC интегрирано коло IC 20
Неодамнешно

Опис : Температура опсег : 999 centigrade на Точноста : 1 centigrade Контрола на точноста : 1 centigrade Поставување Опсег : 9

Freeshipping 10PCS/МНОГУ Нови APT60GF120JR Моќ модул IGBT
Неодамнешно

Опис На Производот

50PCS/МНОГУ BTA208-600B BYV29-500 CEP13N5 BUZ78 TO220 ДА-220
Неодамнешно

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седу

1pcs 9 Оска 10DOF MPU9250+BMP180 Жиро Забрзување Барометар Сензор Модул
Неодамнешно

Чип : 9Оската интегрирани MPU9250+BMP180 Димензија : 15*15mm Напојување : 3.3 V Комуникациски метод : SPI / ЖИТО Пакето

10 КОМПЈУТЕРИ 2SK2611 K2611 Transistors ДА-3P НОВИ
Неодамнешно

10 PCS 2 SK2611 K2611 Transistors ДА3 P НОВИ

Freeshipping VCA810
Неодамнешно
DEN 724.00 762.24

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС

НАТОПИ ТЕЛЕВИЗОРИ DO201 1000PCS 1.5KE22 1.5KE24 1.5KE27 1.5KE22A 1.5KE24A 1.5KE27A 1.5KE22CA 1.5KE24CA 1.5KE27CA
Неодамнешно

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треб

Aoweziic нови оригинални KMSJS000KM-B308 BGA мемориски чип KMSJS000KM B308
Неодамнешно

Aoweziic суровини Co., Ltd.=Околу нас цел=Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија.Ако куп

Freeshipping ZL2310 ZL2310KC4
Неодамнешно
DEN 724.00 762.24

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС

1pcs DHT22 дигитален сензор за температура и влажност, Температура и влажност модул AM2302 го замени SHT11 SHT15
Неодамнешно

1pcs DHT22 дигитален сензор за температура и влажност, Температура и влажност модул AM2302 го замени SHT11 SHT15

(5PCS) (10PCS) (20PCS) нови оригинални DS1230AB-120+ DS1230 EDIP28 часовник времето IC
Неодамнешно

3 ве молиме потврдете деталите на фактурата.Објектот се врати од3 мора да биде во својата првобитна сос

Aoweziic нови оригинални увезени IRGB6B60KDPBF GB6B60KD IRGB6B60KD ДА-220 ултра-брзо мека обновување диоди 600V 13A 90W
Неодамнешно

Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd.= = o nas celemjesteśmy liderem na rynku w internecie edystrybutorów јас БУМ rozwiązań.w przypadku zakupu więcej ilość, prosimy

Aoweziic нов увезени оригинални SIHP33N60E-GE3 SIHG33N60E P33N60E ДА-220 Областа ефект транзистори 33A 600V triode
Неодамнешно

Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd.= = o nas celemjesteśmy liderem na rynku w internecie edystrybutorów јас БУМ rozwiązań.w przypadku zakupu więcej ilość, prosimy

Aoweziic 2017+ нов увезени оригинални IRFP250NPBF IRFP250N ДА-247 FET 200V30A
Неодамнешно

Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd.= = o nas celemjesteśmy liderem na rynku w internecie edystrybutorów јас БУМ rozwiązań.w przypadku zakupu więcej ilość, prosimy

10PCS X НОВИ OPTOCOUPLERS СОП-8 ( SMD ) PC923L PC923
Неодамнешно

10 PCS X НОВИ OPTOCOUPLERS СОП8 ( SMD ) PC923 L PC923

6Pcs Мини 12mm Водоотпорен Еден вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Притисни Копчето Круг се Префрлите
Неодамнешно

Тип : PBS33 BМонтажа дупка : 12mmОценка : 1 A 250 VDielectric Интензитет : 1500 VAC / 1minЖивот : >10000 ЦиклусиКонтакт тип : НИКОЈ

5 КОМПЈУТЕРИ XBee Адаптер Shield Збег Одбор За XBee Модул НОВИ
Неодамнешно

5 КОМПЈУТЕРИ XBee Адаптер Shield Збег Одбор За XBee Модул

20 КОМПЈУТЕРИ CD4093 CD4093BE 4093 НАТОПИ-14 ЧИП IC НОВИ
Неодамнешно

20 КОМПЈУТЕРИ CD4093 CD4093 BE 4093 НАТОПИ14 ЧИП IC НОВИ

1PCS TGS2602 TGS 2602 - за откривање на Загадувачи на Воздухот
Неодамнешно

Карактеристики * Висока чувствителност за VOCs и odoroгасови * Ниска потрошувачка на енергија * Висока чувст

2 ПАРЧИЊА 5V 3Bit WS2812 5050 RGB LED Светилка Панел Одбор Тркалезна Форма
Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА 5 V 3 Bit WS2812 5050 RGB LED Светилка Панел Одбор Тркалезна Форма

10Pcs Microtemp Термички Осигурач 129 ТФ Исклучување 15A 250V SF129X
Неодамнешно

10 Pcs Microtemp Термички Осигурач 129 ТФ Исклучување 15 A 250 V SF129 X

Aoweziic (1PCS) (2 ПАРЧИЊА) (5PCS) (10PCS) (100PCS) нови оригинални HY27UF082G2B-TPCB 2GB TSSOP-48 Мемориски чип HY27UF082G2B
Неодамнешно

Aoweziic суровини Co., Ltd.=Околу нас цел=Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија.Ако куп

UHF Бенд ШУНКА Радио Модул Аматерски Радио Воки Токи Модул DRA818U
Неодамнешно

Фреквентен Опсег : 400~470 MHz Tx / Rx фреквенција независни Канал простор : 12.5 KHz Да се конфигурираат мултиканал

1PCS 8 Бита Дигитален LED цевка Модул Тастатура Скенирање и Прикажување на Модул TM1638 MCU
Неодамнешно

Тежина : 34 g Боја : како на сликата покаже Големина : 68mmx68mm / 2.68"x2.68"(инчен) (приближно) Функција introductios : *Само

RS232 пулсот сигнал читач на картички за IC card платниот систем
Неодамнешно

Бело олово 3 Ако ви треба ни да се изјасни вистинска вредност, ве молиме да не информирате за цел страниц

2 парчиња НОВИ AD633JN AD633 Ниска Цена Аналогни Мултипликатор НАТОПИ-8
Неодамнешно

2 парчиња НОВИ AD633 JN AD633 Ниска Цена Аналогни Мултипликатор НАТОПИ8