.

KDE1208PKV3 13.MS.БОЛЕСТ.GN 12V 0.8 W 8CM 8020 фан 80*80*20MM вентилаторот за ладење
Неодамнешно

Бренд : SUNONГолемина : 80x80x20mmИмајќи : ТопкаРаботен напон : 4 V12 VСтруја : 0.8 WБрзина : 1800rpmПравец на притисок : 36 C

10PCS МНОГУ Gdstime 2510S 25ММ 25 x 25 X10MM 2Pin 5V Ракав Имајќи DC Кулер за Ладење Вентилатор
Неодамнешно

DC 5 V 2 P Brushless Axial Индустриски Проток на Вентилаторот за Ладење 25mm 25x25x10mm 2510 SПараметри : Димензии : 25x25x10mmКон

200PCS МНОГУ Gdstime 30ММ 30 x 30 x 10ММ 2Pin 5V Brushless DC Кулер Фан
Неодамнешно

DC 5 V 2 P Brushless Axial Индустриски Проток на Вентилаторот за Ладење 30мм 30x30x10mm 3010 SПараметри : Димензии : 30x30x10mm· П

20PCS МНОГУ Gdstime 30ММ 30 x 30 x 10ММ DC 5V 2Pin Индустриски Heatsink Фан
Неодамнешно

DC 5 V 2 P Brushless Axial Индустриски Проток на Вентилаторот за Ладење 30мм 30x30x10mm 3010 SПараметри : Димензии : 30x30x10mm· П

GD900-1 Термички Проводници за Маснотии Ставете Силиконски Гипс Топлина Мијалник Соединение 40 Парчиња Нето Тежина Од 30 Грама
Неодамнешно

Денес е Специјална ПонудаОпис На ПроизводотGD9001 е повеќе слатка термичка паста, но тоа е лесно да ги разм

Sunon PMD1204PPB1-А 4056 12V 1.4 А 16.8 w За PowerEdge 1435, 1950 серверот axial Вентилаторот за Ладење
Неодамнешно

Бренд : SUNONМодел : PMD1204 PPB1A (2) B1878.С.GN.Спецификации : 40 X40 X56 MM двојна фанНапон : DC 12 VСтруење : 23.1 CFMАктуелни : 1.4 A

Sanyo 9A0912G4031 9A0912G4061 DC 12V 0.39 НА 9025 серверот инверторот вентилаторот за ладење
Неодамнешно

Модел : 9 A0912 G4031 2 линија , 9 A0912 G4061 3 линииНапон : 12 VАктуелни : 0.39 НаГолемина : 90 * 90 * 25 MMБренд : Sanyo фан

120mm 18 Цевки Алуминиум Компјутер Вода за Ладење Радијатор Топлина Мијалник за PC Вода за Ладење на Системот за цевки со 8-10
Неодамнешно

Универзално се користи во PC вода за ладење на системот, или други професионални електронски инструмент

2 парчиња/set R9-390/380 графичкиот процесор VGA Кулер Графички картички Вентилатор За НЕГОВАТА R9 380 R9 390 IceQ X2 Видео Картичка
Неодамнешно

2 парчиња / set R9390 / 380 графичкиот процесор VGA Кулер Графички картички Вентилатор За НЕГОВАТА R9 380 R9 390 Ice Q X2 В

Gdstime 5Pcs 3D Печатач Голема Брзина 40x40x20mm 4cm DC Топката Имајќи Ладење Компресор Фан 12V 3ft Leadwire 100cm 4020 Мини
Неодамнешно

Gdstime DC 12 V 40x20mm Топката Имајќи Компресор 4020 B ФанОпис На Производот : Димензии : 40(L)x40(W)x20(H)mmКонектор : XH2.542 Pin

1PC 3g HY880 Термички Маснотии Шприц Соединение Паста За ПРОЦЕСОРОТ VGA LED PC Чипсет
Неодамнешно

Оваа термичка паста термички маснотии HY880 3g има висок коефициент на топлинска спроводливост, со Голема

ebmpapst 4600N AC 115V 20W 119x119x38mm Серверот Плоштадот фан
Неодамнешно

Бренд : ebmpapstБрој на модел : 4600 NНапон / Ampere / Доведе / ГолеминаAC 115 V 20 W 119x119x38mmОбјектот Состојба : НОВАГар

Нови оригинални KD0504PFB2-8 5V ЗА 0,6 W 4CM 4010 2-жица двојно топката вентилаторот за ладење
Неодамнешно

Нови оригинални KD0504 PFB28 5 V ЗА 0,6 W 4 CM 4010 2жица двојно топката вентилаторот за ладењеГолемина на : 40 * 40 * 10ММ

Нови оригинални DFB0812M 8CM 0.10 НА 8025 шасија молчи вентилаторот за ладење
Неодамнешно

Нови оригинални DFB0812 M 8 CM 0.10 НА 8025 шасија молчи вентилаторот за ладење Спецификации : 80 * 80 * 25 Модел : DFB0812 M

20g Сребро Термички Маснотии Паста Соединение Чипсет Ладење На ПРОЦЕСОРОТ графичкиот процесор HY710
Неодамнешно

100% Нови Помага да ги растера топлина од ПРОЦЕСОРОТ на heatsink ефикасно Погоден за : ПРОЦЕСОРОТ heatsink или чип.

NMB-МАТ 3110KL-05W-B59 C27 Серверот Плоштадот Вентилаторот за Ладење 24V DC 0.15 НА 80x80x25mm 3-жица
Неодамнешно

NMBБрој на модел : 3110 KL05 WB59 C27Напон / Ampere / Доведе / Големина24 V DC 0.15 НА 80x80x25mm 3жицаОбјектот Состојба : Кори

SUNON PMD2408PTV1-А Ф GN Серверот Плоштадот Вентилаторот за Ладење 24V DC 5.3 W 80x80x25mm 3-жица
Неодамнешно

SUNONБрој на модел : PMD2408 PTV1А Ф GNНапон / Ampere / Доведе / Големина24 V DC 5.3 W 80x80x25mm 3жица 3пински конекторОбјекто

SUNON GM0502PFV1-8 M Серверот Плоштадот Вентилаторот за Ладење DC 5V ЗА 0,6 W 25x25x10mm 3-жица
Неодамнешно

SUNONБрој на модел : GM0502 PFV18 МЕТРИНапон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 5 V ЗА 0,6 W 25x25x10mmОбјектот Состојба : Корист

SUNON KD2408PTS1-6A Серверот Плоштадот Вентилаторот за Ладење 24V DC 3.4 W 80x80x25mm
Неодамнешно

SUNONБрој на модел : KD2408 PTS16 AНапон / Ampere / Доведе / Големина24 V DC 3.4 W 80x80x25mmОбјектот Состојба : КористеноГар

Делта Електроника AFB0812HH SM19 Серверот Плоштадот Вентилаторот за Ладење DC 12V 0.30 НА 80x80X25mm 3-жица
Неодамнешно

Делта Електроника Број на Модел : AFB0812 HH SM19 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.30 НА 80x80 X25mm 3жица 3пински

SUNON GM1202PFV1-8 F. GN Серверот Плоштадот Вентилаторот за Ладење DC 12V 0.8 W 25x25x10mm 3-жица
Неодамнешно

SUNONБрој на модел : GM1202 PFV18 F GNНапон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 0.8 W 25x25x10mm 3жицаОбјектот Состојба : Корист

Thermogenerator TEG1-241-1.4-1.2 55*55ММ високо-енергетски ефикасност топла површина температура отпор 200C Моќ за генерирање
Неодамнешно

Превозот1 Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до п

NMB-МАТ 4715MS-23W-B5A D00 Серверот Плоштадот Вентилаторот за Ладење 230V AC 60Hz 120x120x38mm 2-Pin
Неодамнешно

NMBМАТБрој на модел : 4715 MS23 WB5 A D00Напон / Ampere / Доведе / Големина230 V AC 60 Hz 120x120x38mm 2PinОбјектот Состојба : Кори

Делта DC 12V 1.80 НА 6038 60*60*38mm 6CM AFC0612DE Интелигентни PWM 4-линија за Контрола на Брзината на Воздухот за Ладење Вентилатор
Неодамнешно

Бренд : ДЕЛТАМодел : AFC0612 DEГолемина : 60*60*38mmВисока прецизност топката лежиштаСтандарден напон : 12 VАктуелн

Оригиналниот SUNON PE60251B2-000C-G99 DC 12V 2.79 W 60*60*25MM (3 Жица 4 Приклучете) Моќ Дисипација Вентилаторот за Ладење
Неодамнешно

Бренд : SUNONМодел : PE60251 B2000 CG99Напон : 12 VМоќност : 2.79 WГолемина : 60 X60 X25 MMИмајќи : висока прецизност одржување

SUNON 7cm 7025 70*70*25ММ DC12V 3.17 W MF70251V2-Q010-S9A 4-жица за Ладење Вентилатор
Неодамнешно

Бренд : SUNONМодел : MF70251 V2Q010S9 AГолемина спецификација : 70*70*25 MMНапон : 12 VМоќност : 3.17 WИмајќи : висока густина

SANYO 109P0412J3013 4028 DC 12V 0.35 40*40*28MM 4CM 3-жица Правец на ветер Ладење Вентилатор
Неодамнешно

сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5em}h2{маргинаbottom : .3}hr{гр

SUNON За Cisco 3560G-24TS-S Ws-c3750G-48PS PMB1212PLB2-120*120*32-милиметри 4-жица Switch Ладење Вентилатор За 3560g-24ts
Неодамнешно

Вклучете компресорБренд : SUNONМодел : PMB1212 PLB2A (2).B2338.Р.GNDC : 12 V 9.8 WГолемина : 120*120*32милиметриЛинија број : Чети

SSEA Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР фан 4pin за Toshiba Satellite Toshiba Satellite C600 C600D C645 C650 C655 CPU Ладилник Фан
Неодамнешно

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот

Чист Бакар 55*55*10мм Вода Блок Рамни од вода/вода за ладење разменувачи на топлина компјутер, ПРОЦЕСОРОТ фрижидер се прилагодат
Неодамнешно

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Ако вашиот детали адр

5PCS 0.5 mm*50mm*50mm Висока Термичка Проводници Силикони Подлога за Лаптоп ПРОЦЕСОР Чипови VGA Картичка Ладење 2.6 W/mk LED/Компоненти
Неодамнешно

Враќање & Наплата1.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот нало

Оригинален бренд нова фан ЗА ЛЕНОВО B520 B520E KUC1012D-AK19 KUC1012D AK19 BASA1825R2U BASB1825R2U 12V 0.7 фан
Неодамнешно

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Произв

papst 12025 110V 220v TYP9900 TYP9906 4251M uhs4251M вентилаторот за ладење 9900 9906
Неодамнешно
делта 7CM AFC0712DD 7020 12V 0.45 4WIRE вентилаторот за Ладење
Неодамнешно

AFC0712 DD70*70*20 MM12 V 0.45 НА

Бесплатен Превозот NIDEC 6CM 6023 12v 230mA CY-6023R-08 3wire проектор вентилаторот за Ладење
Неодамнешно

6 CM 6023 12v 230m A CY6023 R08 3wire проектор вентилаторот за Ладење

За МАГИЈАТА MGA12012HS-O25 DC 12V 0.45 2-жица 90mm 120x120x25mm Серверот Плоштадот вентилаторот за Ладење
Неодамнешно

Бренд : МАГИЈАБрој на модел : MGA12012 HSO25Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 0.45 2жица 90mm 120x120x25mmОбјектот Сост

ДЕЛТА 8CM FFB0812SHE 8038 12V 0.87 НА 80x80x38MM Двојно топката насилство Brushless DC Вентилаторот за Ладење
Неодамнешно

8 CM FFB0812 SHE 8038 12 V 0.87 НА 80x80x38 MM Двојно топката насилство Brushless DC Вентилаторот за Ладење

SUNON 6CM PMD1206PTB1-А 6025 12V 3.9 W двојна топката имајќи вентилаторот за Ладење
Неодамнешно

6 CM PMD1206 PTB1А 6025 12 V 3.9 W двојна топката имајќи вентилаторот за Ладење

Нови Оригинални SANYO 109P0424H6D01 40*40*20MM DC24V 0.07 НЕКОЈ Сигнал на Аларм за FANUC систем за ладење вентилатор
Неодамнешно

Модел 109 P0424 H6 D01 3 Линија (сигнал на аларм)Големина на : 40*40*20 MMНапон 24 V апсолутно загарантирани нови ориги

Nidec 4cm D04R-24TM 14B 4015 24v 0.06 на 3wire вентилаторот за Ладење
Неодамнешно

Nidec 4015 d04r24tm 14b dc24v 0.06 4 инверторот фан

20PCS Gdstime 60x60x15mm 3 Pin 12V DC 60mm Компјутер PC Случај Кулер за Ладење Вентилатор
Неодамнешно

60mm 60x60x15mm 6cm DC 12 V 3 Pin Brushless ПРОЦЕСОРОТ Кулер за Ладење ВентилаторСосема нов,одличен квалитет со атрактивн

Нови Оригинални ДЕЛТА 5CM EFB0512HA EFB0512HHA EFB0512LA EFB0512MA 5010 12V вентилаторот за ладење 50*50*10ММ
Неодамнешно

Нови Оригинални 5 CM EFB0512 HA EFB0512 HHA EFB0512 LA EFB0512 MA 5010 12 V вентилаторот за ладење 50*50*10ММ

NIDEC 6CM SF6023BLHH12-04E 6023 12V 280MA C-S02C PLC-XU1050C Серверот Фан
Неодамнешно

SF6023 BLHH1204 E60*60*23mm12v 0.28 на

ДЕЛТА 6CM FFB0612EHE 6038 1.2 12V НА вентилаторот за Ладење Со полица
Неодамнешно

6 CM FFB0612 EHE 6038 1.2 12 V НА вентилаторот за Ладење Со полица

ДЕЛТА 3.8 CM 3828 12v 38*38*28mm FFB03812HHN FFB03812HN FFB03812LN FFB03812MN FFB03812VHN вентилаторот за ладење
Неодамнешно

3.8 CM 3828 12v 38*38*28mm FFB03812 HHN FFB03812 HN FFB03812 LN FFB03812 MN FFB03812 VHN вентилаторот за ладење

ДЕЛТА 4056 40x40x56mm GFC0412DS CMRFD-A00 12V 1.82 ЗА DELL HR6C0 CMRFD PowerEdge R320 R420 вентилаторот за ладење
Неодамнешно

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Произв

Бесплатен Превозот За Nidec G75R05MS1AD-52T131, 9Z28T DC 5V 0.45 3-жица 3-Пински конектор 70mm Серверот Голи вентилаторот за
Неодамнешно

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Произв

Gdstime 1 парче Топката Имајќи 4cm 4010 40mm x 10мм DC 12V 3D Печатач Турбо Компресор Вентилатор за Ладење Радијатор 40x40mm
Неодамнешно

Gdstime 40x40x10mm DC 12 V 3 D Печатач Компресор ФанПараметри : Димензии : 40mm x 40mm x 10ммНоминална Напон : DC 12 VКонектор : X

1 piees DC 12V 2Pin 17CM 170MM 172x51mm Топката Метал Индустриски Кулер за Ладење Вентилација Фан
Неодамнешно

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА

Halnziye HY880 високи перформанси силикони термички соединение heatsink термичка паста/ маст за процесорот графичкиот процесор
Неодамнешно

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd., се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кинасо год

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за леново C560 G3220T BUB0812DD-CL1Y Ideacentre Сите Во Еден
Неодамнешно

БЕЛЕШКИ : Ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) Ако

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за ЛЕНОВО G480 G580 G480A
Неодамнешно

БЕЛЕШКИ : Ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) Ако