.

.

Бесплатен Превозот 1950-тите Polka Точка Здолниште Дами Девојки Фенси Облека од 50 Rock n Roll Маснотии Костим

Бесплатен Превозот 1950-тите Polka Точка Здолниште Дами Девојки Фенси Облека од 50 Rock n Roll Маснотии Костим

DEN 809.00
DEN 879.84
-8 %
Количина на стоки


rock n roll костим
Слободен испорака известување Бесплатен превозот од кина пост или hkpost,тие се од 20-40days или некаде повеќе,ако ви треба добра итна,plz изберете побрзо превозот како dhl,ups-от,fedex,оние кои се најмногу потрае околу 5-7 дена за да стигне до вас .
Јас би сакал да се воведе да ти мојот костим фабрика. Мојата жена и јас се прави костими во Кина за речиси 12 години. Ние произведуваме за извоз лиценци и целосна групи на документите за нашите клиенти. Нашите костими се направени од најдобрите ткаенини. Ние бевме изработка на костими за неколку години, кога сфативме дека нашите производи беа скапи, па ние го отвори фабрика во Кина. Мојот фабриката е отворена од декември 2006 година и веќе сме проширување на нашата установа. Јас сум Американец што живеат и работат во Кина и мојата сопруга е Кинески. Нашата фабрика се постави за да се направи на сите видови на носии од најмногу елаборат за повеќето едноставно со најдобар квалитет и цени. Ние направи костими за возрасни, деца, деца и домашни миленици.
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Бесплатен превозот од кина пост ако не пристигнат на време ,не заборавајте да се побара од нас да го продолжи receiption време.така alibaba ќе не ослободувате нас пари додека да го добиете производот.

Големина:
S, M
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Синтетички
Пол:
Жените
Број На Модел На:
8651 rock n roll костим
Бренд Име:
Coldker
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
се тркалаат костим
Стилови:
ноќта на вештерките костим, карневал костим,напад на титан наметка
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Полиестер, Lycra, Spandex
Ткаенина Тип:
Сатенски
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
R

Тие исто така купуваат со овој производ