.

.

1pc J176b Алуминиум Материјал Волан Опрема База одговара за model995/996 Опрема DIY Робот Мултифункционален Носителот Бесплатен Превозот RU

1pc J176b Алуминиум Материјал Волан Опрема База одговара за model995/996 Опрема DIY Робот Мултифункционален Носителот Бесплатен

DEN 132.00
DEN 138.72
-5 %
Количина на стоки


Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Време на испорака само за референца.И корисни коментари за други клиенти. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Ние ќе процесот секоја parcelss.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Пакетот вклучува : 1piece носителот
Големина на : 58*37*25. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.5 мм
Материјал : 2mm тешко алуминиумска плоча, мат прскање пластика
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
2 : Русија : 12-55 работни дена.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.

Бренд Име:
Pixiuonline
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
J176b
R

Тие исто така купуваат со овој производ