.

.

Целосен сет 1.5 kw вода за ладење вретено мотор ER11+ VFD инверторот 220V 1.5 kw+D80mm вретено тела+пумпа за вода 75w

Целосен сет 1.5 kw вода за ладење вретено мотор ER11+ VFD инверторот 220V 1.5 kw+D80mm вретено тела+пумпа за вода 75w

DEN 11400.00
Количина на стоки


Целосен сет 1.5 kw вода за ладење вретено мотор ER11+ VFD инверторот 220 V 1.5 kw+D80mm вретено тела+пумпа за вода 75w
Пакетот вклучува :
1pcs вретено мотор вода за ладење 1.5 kw ER11 AC220 V
1pcs VFD инверторот 1.5 kw AC220 V
1pcs вретено тела D80mm
1pcs пумпа за вода 75 W
1. Вретено мотор :
Модел Бр.
GDZ80-Z24/1.5
Вретено моќ
1.5 kw
Вретеното брзина
0-24000rpm
Работен напон
AC220 V
Тековната
5 A
Фреквенција
400 HZ
Ладење тип
Вода за ладење
Вретено дијаметар
80mm
Collet
ER11
Имајќи тип
2*7002 C P4, 1*7002 C P4
Подмачкување
Маснотии
2.Фреквенциски инвертор за : 1) Влезен Напон : 220 V 2) Излезниот Напон : 208-240 VAC (аналогно на Влезен Напон) 3) на Текст Фреквенција : 48-63 Hz 4) Фрекфенција : 0-400 Hz 5) на Текст Фаза : 1/3 фаза 6) Излез Фаза : 3 фаза 7) Гаранција : 1 година 8) Излез валута : 7 A 9) бренд : Fuling
3. Вретено тела
4. пумпа за вода 75w :
Плаќање
•Ние го прифати кредитна картичка,банкарска TT,western union итн
•Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
•Кога ќе имаат колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии
•Било која причина потребни за сите наплата. Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета. Купувачот одговорен за сите превозот цена.
Превозот
•Ве молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш
•Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди.
Проблем И Повратни Информации
•Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем кога ќе треба,ние се однесуваат на вашиот проблем и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа.
•Pls ни е-мејл пред сакате да ја напушти која и негативни повратни информации
Контактирајте со нас
•Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања,ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена,ако не pls провери пошта кутија повторно
•Клиентот задоволство е многу важно за нас

Примена:
Мелење
Број На Модел На:
GDZ80-Z24/1.5
Диск:
Моторни
Максимален Вртежен Момент:
0.63 Nm
Оперативен Брзина:
24000rpm
моќност:
1.5 kw
Брзина:
0-24000rpm
collet:
ER11
Напон:
AC220V
Дијаметар:
80mm
Ладење тип:
вода за ладење
Фреквенција:
400Hz
тековната:
5A
Подмачкување:
маснотии
R

Тие исто така купуваат со овој производ