.

.

Топла продаде Црна Kraft хартија ознаки Големина: 30X25mm 500PCS 350gsm хартија облека ознака , Цена Етикета Ознаки

Топла продаде Црна Kraft хартија ознаки Големина: 30X25mm 500PCS 350gsm хартија облека ознака , Цена Етикета Ознаки

DEN 907.20
Количина на стоки


Дизајн : Топла продаде Вечера Високо-Одделение ознаки Големина : висат ознаки 350g/метри хартија облека ознака погодна за пишување на зборовите
Боја : Kraft како слика
Големина : 30 X25mm
Материјал : 350 gsm СЕДИШТЕТО на Хартија
Пакување : 500pcs/многу. + не вклучуваат низа
Ако ви е потребна за секој запис се врзуваат низа,може да се купи на
линкот :
Ве молиме имајте предвид : Ние може да ги прифати сите големина прилагодени на кралот,ве Молиме контактирајте ме за котација Ако сакате да ги испечатите вашите disign ознаки.Ви благодариме
Купување на информации 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5.Ако вашата цел е одеднаш недостапен, ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа, ве молиме контактирајте со нас однапред ако сакате да ја други превозот начини. 6.Купувачите ќе биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја. 7. EMS 6-12 дена пристигна; 8. UPS-от, DHL, TNT 3-8days пристигна; 9. Кина Пост Воздух Mail, 25-30 дена пристигна, некогаш е потребно повеќе време, 10.ако купите повеќе од 200 долари за едно време ,ние ќе ја испрати од нашата специјална линија,тоа е толку брзо како ems,но тоа е бесплатен превозот. 11.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. 12.Ќе го користи Кина пост авијација поштенски испрати бесплатен превозот производи Повратни информации 1. Клиентот повратни информации е од исклучително значење за нас. Затоа ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативи на повратни информации. 2. Откако сте задоволни со вашиот купување ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек благодарам многу. 3. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги стави на нашата 100% напори да се реши и да се справи твое проблеми.

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Бренд Име:
JDCMYK
Функција:
Еко-Пријателски,Recyled
Техника:
Печатени
Материјал:
Хартија
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Број На Модел На:
hua
R

Тие исто така купуваат со овој производ