.

.

HIWIN MGNR 3500mm HIWIN MGR7 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 3500mm HIWIN MGR7 линеарна водич железнички од тајван

DEN 10080.00
Количина на стоки

Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.кога ви требаат нашите производи итна.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.ние можеме како што rquest.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат. испорака : 1.ние може да направи најдобро за вас
3. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .Trademanager : cn1000485769 2.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.Тоа е десно.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа. 100% Попуст по наредби. Вашето мислење ќе биде многу greatful.E-mail : e-mail од aliexpress 3.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.

Водич Ширина или Дијаметар:
7
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ