.

.

JIGU Топла Замена на Висок Капацитет Црна 6 Клетки лаптоп со батерија ЗА ASUS 7BOAAQ040493 90-OA001B1100 A22-700 A22-P701 A22-P701H

JIGU Топла Замена на Висок Капацитет Црна 6 Клетки лаптоп со батерија ЗА ASUS 7BOAAQ040493 90-OA001B1100 A22-700 A22-P701 A22-P701H

DEN 781.92
Количина на стоки


Опис На Производот
Батерија Тип : Li-ion
Батеријата Напон : 7.4 V
Капацитетот на батеријата : 6600m Ah/49 WH
Тип на производ : Замена Li-ion Батерија
Состојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!
Сертифицирани од страна CE & Rohs!
Производот Се Покаже
Компатибилен оригинална Батерија Код : ЗА ASUS : 7 BOAAQ040493 90-OA001 B1100 A22-700 A22-P701 A22-P701 H A23-P701 P22-900 Одговара машина : ЗА ASUS : Eee PC 12 G Eee PC 2 G Linux Eee PC 2 G Surf (256 RAM меморија) Eee PC 2 G Сурфање/Linux Eee PC 2 G Сурфање/XP (700 X/RU) Eee PC 4 G (512 RAM меморија) Eee PC 4 G - X Eee PC 4 G Linux Eee PC 4 G Surf(512 RAM) Eee PC 4 G Сурфање/Linux Eee PC 4 G XP Eee PC 700 Eee PC 701 Eee PC 701 C Eee PC 801 Eee PC 8 G Linux Eee PC 8 G Surf Eee PC 8 G XP Eee PC 900 Eee PC 20 G
Плаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, ДОКУ, Mercado Pago, TEF, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот По уплата е потврдена како валидни, објектите ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена. Забелешка : Цените се прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Услуга за Сите пораки ќе бидат одговорени во 24hours. Ве молиме контактирајте со пораки или трговец менаџер. Ние прифаќаме се вратат и да се вратат ако предмети имаат било кој квалитет на проблемот. Повратни информации Позитивни Повратни информации(5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации. Ако ние правиме грешки,Ние ќе ги responsibilty да ја препратите или наплата за било каков проблем.

Капацитетот На Батеријата:
4400MAh, 5200MAh
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Батеријата Напон:
7.4 V
Број На Модел На:
A22-701 A22-P701 A22-P701H
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
Гаранција:
1 година
Батеријата Боја:
Црна
Батеријата клетки:
6 клетки Гранд Нов
Уверение:
CE,FCC, RHOS
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ