.

.

2018 Класичен Вистински Кожени Чевли Мажите Секојдневен Чевли Дише Лизга На Станови Чевли Мажите Секојдневен Кожени Чевли Удобност Мажите Мокасини

2018 Класичен Вистински Кожени Чевли Мажите Секојдневен Чевли Дише Лизга На Станови Чевли Мажите Секојдневен Кожени Чевли Удобност

DEN 1200.00
DEN 1999.20
-40 %
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница,ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно! За големината : Поради големината стандард е различно од секој регион,па ве молиме да се измери вашата нога должина како на сликата подолу.
Како да се избере правилната големина?
1.Мерка ногата должина како на слика( ве молиме да не се измери insole должина ).
2.Најдете "НИ szie" од големината на табелата со ногата должина!
ЗАБЕЛЕШКА : P закуп не се измери insole должина,што е различно помеѓу нога должина! За Кутија : Генерално, со цел да се помине на вашиот локален обичај побрзо и chearper,ние ќе пак чевли "без кутија" , овој пат можеби може да ги избегнуваат обичај данок,но ние не можеме да promiss тоа.Ако сакате кутија,ве молиме оставете порака "со кутија" кога ќе ги нарачате. За Decleared вредност : Ние ќе напише $10 на пратката ,и изјави како "подарок",ако имате било какви посебни бара,ве молиме означени во вашата нарачка.Ви благодариме.

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 9, 9.5, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Бренд Име:
MVVT
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Функција:
Запалени,Дише,Масажа
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Чевли Тип:
Мокасини
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
M3166
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ