.

.

HIWIN MGNR 1200mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 1200mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

DEN 4008.00
Количина на стоки

можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .Trademanager : cn1000485769 2.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.ние можеме како што rquest.кога ви требаат нашите производи итна. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.

Водич Ширина или Дијаметар:
9
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ