.

.

2 во 1Photo Додатоци Ладно Нога да 1/4 Завртка Адаптер + Tripod планината адаптер За Блиц на Носителот Заградата Топла Чевли се Качи

2 во 1Photo Додатоци Ладно Нога да 1/4 Завртка Адаптер + Tripod планината адаптер За Блиц на Носителот Заградата Топла Чевли

DEN 141.00
DEN 152.64
-8 %
Количина на стоки


Вовед : 1. Сите алуминиум, површината елоксирани третман, силни и издржливи, максимална вчитување капацитет 3kg; 2. 1/4" стандард навој на главата, може да се користи за различни SLR фото апарати. Двојно орев дизајн, прилагодлив заклучување; 3. Се користи со флеш база можат да го поддржат камерата на земјата без да се грижиш за камера и леќа се носат. Карактеристики : Материјал : Алуминиум Нето Тежина : 20g Вчитување капацитет : 3kg Пакет, Вклучувајќи : 1 x Алуминиум Легура Топла Чевли Планината да 1/4" Завртка Адаптер со Двојно Орев Е-J 1x Tripod планината адаптер

Бренд Име:
хари добро
R

Тие исто така купуваат со овој производ