.

.

Печати Свила Лилјак Т-Маица/ Природни Mulberry Свила/Нова Пролет & Лето 2014 Година Моден Дизајн За Жените/Плус Голема Големина

Печати Свила Лилјак Т-Маица/ Природни Mulberry Свила/Нова Пролет & Лето 2014 Година Моден Дизајн За Жените/Плус Голема Големина

DEN 1728.00
DEN 2879.52
-40 %
Количина на стоки

Име на производ : Свила Фустан Предиво Грофот : 22 D/22 Материјал : 100% Свила Густина : 220 Надеж : Нето Тежина : Ширина : Намалување на Стапката : Боја Бр. : Пакување : Секој во една polybag Шема : Печатени Снабдување Тип : Во парк Вовед :
Рамо (cm/inch) Биста (cm/inch) Половината (cm/inch) Ракав (cm/inch) Должина (cm/inch) Една Големина - 130 cm / 51.18" 130 cm / 51.18" - 75 cm / 29.53" S - - - - - М - - - - - О - - - - - XL - - - - - 2 XL - - - - - 3 XL - - - - -
Рака мерења на локации,може да постојат 1-3 толеранција,надеж за разбирање!
Вистински фото преземени од страна на самите себе,може да постои мало боја разлика,се надеваме на разбирање
- Рака мие ,температура на водата под 30 степен .
- Користење на неутрален детергент наместо обичен сапун,подобро шампон како свила е сличен како косата, не енергично, бришење или користете четка косата,исплакнете ги чисти за да се избегне точки или лузни.
- Избегнувајте контакт со груба површина. Укината складирање наместо да виси.
- Избегнувајте да спреј парфем директно да свила ткаенини
1-Mulberry Садење 2-Silkworms Хранење 3-Silkworms Врти 4-Свила Пашкули 5 Кора Исклучување Пашкули 6-Свила Врти 7-Ткаење Свила 8-Свила Ткаенини Создаден
- Чиста mulberry свила е направен од 100% протеини како човечка коса,која е многу добро за здравјето и најдобар избор за чувствителна кожа .
- Свила е ultrasoft,удобно,како втора кожа ,многу нежна, за нашата кожа.
- Во текот на летото,светлината свила е толку дише да го задржи телото надвор од топлина мозочен удар,ќе ви се љубовта нема втората може да го замени.
Земете мало парче од ткаенина(или конец),изгори,вистински свила ќе мирисаат на косата,и nip тоа,свила веднаш ќе одат во прав;Додека лажни ќе мириса како пластика,и се формира тешко грутка.
HANGZHOU SISULI МОДА CO.,LTD е професионална производител на свила за повеќе од 20 години.Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,кои е добро да се хит,удобно,дише,ултра-меки како втора кожа,посебно во лето кул и топло во зима.Врз основа на висок квалитет и висока репутација на оваа област,ние се изгради долго време и пријатно coopeation со клиенти од целиот свет.
Она што е нашата предност?
1) да Биде фабриката за директна продажба,имаме големи залихи availabe да се обезбеди испорака во 24hrs по ред поставени.
2) Ние сме професионален тим за продажба да понуди најдобар квалитет на услуга 24hrs онлајн.
3) имаме дизајнери од велика БРИТАНИЈА,Франција,Германија да нудиме ексклузивен дизајн,и да се направат различните решенија да ги задоволат клиентите стратегија.
4) Ние не мало / трговија на Големо / OEM бизнис,за акции објект со MOQ 1,па дури и за ОЕМ објект,ќе бидат со низок MOQ како што може да.
5) Ние имаме строга контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди добар квалитет свила производи за клиенти.
Имаме повеќе потенцијал од што се очекуваше,па имаме comfidence да се создаде светла иднина со нашите win-win соработка!!!

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Возбудува
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Материјал:
Свила
Шаблон Тип:
Карактер
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Сатенски
Број На Модел На:
ORSH152103
Јака:
О Деколте
R

Тие исто така купуваат со овој производ