.

.

LINSION Висока Детали Ласерски Длабоко Врежани 316L не 'Рѓосувачки Челик Пиратски Черепот Mens Момчиња Biker Рок Панк Pendant 9X116 Ѓердан 26

LINSION Висока Детали Ласерски Длабоко Врежани 316L не 'Рѓосувачки Челик Пиратски Черепот Mens Момчиња Biker Рок Панк Pendant

DEN 911.52
Количина на стоки


Ставка Опис
316 L не ' Рѓосувачки челик
никогаш не дамка , ги кородираат , рѓа , оксидираат или пак црна !!
Needn не за одржување !
316 L не ' Рѓосувачки Челик Pendant :
Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена Заврши
Материјал : Цврсти 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Висина : App rox. 50mm (не вклучуваат кауција)
Ширина : Прибл . 28mm
Дебелина : Прибл . 1.8 mm
Тежина : Околу. 18.5 g
(Четка Површината, не на високо полиран, Длабоко врежани нема да се отстрани во дневниот ни e)
Кауција Внатрешна Големина : Прибл. 8.0 mm x 6.0 mm
( Препорачуваме ѓердан дијаметар помал од 5.5 мм)
Појавување на 316 L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан :
Боја : Сребрена
Материјал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик во Совршена Заврши
Должина : Околу. 26"
Дијаметар : Прибл. 3.5 mm
Тежина : Околу. 28g
Плаќаат екстра за e ngraving услуга, Custmize љубовник подарок, љубов токени, роденденски подарок, годишнина подарок, свадбен подарок ! !
Кликнете на сликата подолу за да добиете повеќе детали !
=======================
Кликнете тука :
Кликнете тука :
=======================
Плаќање
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банка
трансфери и Western Union). Можете да изберете метод со кој е
најзгодно за вас.
* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.
(П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
Превозот
* Налози обично се испраќаат во рок од 48 часа откако вашата уплата е
потврдена од страна на Ali Express. ( П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака.
Се враќа
* Ние не прифаќаме враќа. Ве молиме да се врати на точка(а) до нас ако не сте
задоволни од било кои причини.
* Ако нема Квалитет на Прашања, превозот цената не ќе се вратат.
* Ставка(и) мора да се врати во иста состојба како што пристигнал.
* Ние ќе бидеме среќни за размена.
Повратни информации
* Било какви прашања ве молиме ни e-mail, неутрални или негативни повратните информации не
им помогне да ги реши сите проблеми!!
* Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да оставите Позитивен
Повратни информации и 5 ѕвезди НСД резултат за нас!! Ви благодариме.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
9X116
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LINSION
Приврзоци Тип:
Лизгајте
R

Тие исто така купуваат со овој производ