.

.

Бесплатен превозот 10pcs СП-15 40kg / 50kgs капацитет Тешки Топката трансфер единица,SP15 машински топката рициново ролери трансфер единица

Бесплатен превозот 10pcs СП-15 40kg / 50kgs капацитет Тешки Топката трансфер единица,SP15 машински топката рициново ролери трансфер

DEN 1513.92
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$7.33 /4pcs
$0.88 /peice
$2.7 /парче
$3.69 /4pcs
$4.4 /10pcs
$2.7 /пар
$2.7 /peice
wy-приклучок-крај
10pcs бесплатен превозот СП-15 40kg / 50kgs капацитет Тешки Топката трансфер единица
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Прозорецот Ролки
Број На Модел На:
СП-15
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглероден Челик, (Различни цена во Нерѓосувачки Челик)
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Големина:
15mm
Вчитување капацитет:
40KGS
Beaking капацитет:
50KGS
Нето тежина:
0.07 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
Функција:
бесплатен превозот 45kgs капацитет
R

Тие исто така купуваат со овој производ