.

.

L15518 - Луксузни Ѕид Монтирани Месинг Материјал 360 Степени Spout Ладно Допрете Го

L15518 - Луксузни Ѕид Монтирани Месинг Материјал 360 Степени Spout Ладно Допрете Го

DEN 1195.00
DEN 1405.44
-15 %
Количина на стоки


(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
(1) Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад.
(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација. Ве молиме да се разбере. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш.
(1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволни испорака. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Продавницата за Веб-страница : www.
(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Постојат 7 превозот друштво за избор : DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ, EMS, SF и Кина Пост Воздух Mail. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. ] : L15518
[ Материјал ] : Месинг
[ Боја ] : Хром
[ Употреба ] Кујна
[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија
(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.
(2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по сте го добиле на објектот и ја потврди.
(3) Ако стварта е неисправен по истекот на 30 Дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако пакет тежина помала од 2 Кг и должината на полето кратко од 60 CM, можете да избор на бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
[ Точка Бр.com/store/101895
Контакт : Хенри
Тел : +86 130 5898 2176
Ве молиме имајте нашата продавница адреса или кликнете на врвот левата страна Add to Store Листа
. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Rotatable Или Не:
Yes
Бренд Име:
xTruly
Ладно & Топла Вода:
No
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Број На Модел На:
L15518
Површински Третман:
Полиран
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Спреј Тип:
Никој
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
R

Тие исто така купуваат со овој производ