.

.

Беж Двојно Везови чипка ткаенина,заштита од сонце,UPF>50+,parasol,8k ребра,рака отворен,windproof,pricess parasol,цреша,акрилик

Беж Двојно Везови чипка ткаенина,заштита од сонце,UPF>50+,parasol,8k ребра,рака отворен,windproof,pricess parasol,цреша,акрилик

DEN 1980.00
DEN 2640.00
-25 %
Количина на стоки


За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.
Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлат фитинзи ќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.
На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Производот Покажува :
Auto open/Прирачник блиску Instrustions :
1.
-8 ребра,пролет parasol
-Windproof(Трајни стил)
Се справи со
Директно дрвена рачка
Совет
Никел германски Никел совети
Капа
Директно дрвени капа
Ferrule
N/A
Топ Ткиво
Авто-ткаенина Ткиво
Hangtag
N/A
Рака
2cm ширина Само-ткаенина рака со велкро копчето
Поврзување
N/A
Imprinting
N/A
Торбичка
Цевки
Авто-ткаенина торбичка
Авто-ткаенина везови алкохол цевки
Тежина
GW : 1kg
Customerized
Маса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се Добредојдени
Начин На Плаќање
L/CT/T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)
Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итн
Примерок Полнење
Според прилагодено дизајн
Примерок Leadtime
околу 7~10 работни дена
Кориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.
Windproof+Везови ткаенина
Топло Ве Потсети!
1 : Кога ја користите, обидете се да се избегне чадор површината штета предизвикана од контакт со остри предмети.
6 : Откако чадор скршени, ве молиме веднаш да престанат да го користите за да се избегне гребење на чадор површина,испрати на професионални човек поправка Побрзо.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето . Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.
Дел од Работилницата
Правење Чадори' Постапка
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина. : 310g
Ткаенини
Вез ткаенина ткаенина(Двоен слој), UPF>50+,100% заштита од сонце
Рамка
-Два пати,рака отворен,8mm челик(цинк.
Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.
Полу-Лак : 500mm.
Отворете дијаметар : 86cm.
Гаранција &Одржување :
Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.
Објектот
Предмет : 20"*8 K Два пати,рака отворен,везови Parasol
Големина
20"(500mm)*8 K.
4 : не се користи во силен ветар во сила, па како да се избегне кршење на коска фрактура.
2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.

Тип:
Чадори
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Бренд Име:
Дожд Покрив
Производот:
Чадор
Големина:
L
Функција:
Виткање
Шема:
Dual-виткање Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Панел Материјал:
вез ткаенина
Број На Модел На:
CU-YS003
Материјал:
челик окно
Боја:
Беж
Дожд Опрема Тип:
Чадори
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ