.

.

Едноставна Шпагети Ремени Сирена Црвениот Пром Фустани Сатен Суд Воз Матурска Партија Фустани

Едноставна Шпагети Ремени Сирена Црвениот Пром Фустани Сатен Суд Воз Матурска Партија Фустани

DEN 4045.00
DEN 4704.00
-14 %
Количина на стоки

Вие само треба плаќаат 30 долари (за сопствени направени такса) или друга 30 (за боја такса за промена ).
Боја Шема
Големина На Табелата
Мерење intruction :
На Пример :
Големина на единица : cm или инчен
1. Ви благодариме!
4) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. под биста =
6.ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов. Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки)
11.
• Бесплатен превозот се однесува на ЕМС и ТНТ(Кина Express)
Плаќање
• Плаќањето е резултат со Кредитна Картичка,преведување,Western Union,Money Gram. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици,свадбен превез и crinoline petticoat (ако овие додатоци шоу на слики) .Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас,vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Висина = (од врвот до подот без чевли)
12.

боја:
Беж, Црна, Кафеава, Сива, Слонова Коска, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Број На Модел На:
матурска gown
Декорација:
Sequined,Чипка
Вграден Градник:
Yes
Половината:
Империја
Бренд Име:
elysemod
Моден Елемент:
едноставна
Материјал:
Полиестер
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Деколте:
Плоштад Јака
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
Ткаенина Тип:
Сатенски
R

Тие исто така купуваат со овој производ