.

.

Производство Прилагодено стигнале мал калем извори,од нерѓосувачки челик серпентина пролет

Производство Прилагодено стигнале мал калем извори,од нерѓосувачки челик серпентина пролет

DEN 4266.24
Количина на стоки


1.Опис На Производот
Карактеристики на нашите smal за пролет топка пенкало :
Разни видови на smal за пролет топка пенкало :
1.Апликации : Шатор,Crutch,апарати за Домаќинство,Осветлување,Автомобилската, медицински уред, електроника,канцелариски материјал, играчка,smal за пролет топка пенкало,Види,итн
2.Жица со дијаметар : 0.08 mm-10мм. Кориснички
3.Материјали : усвојување на домашни и увезени swc, sus, swp, лесна челик жица, манган челик жица, фосфор бакарна жица, никел-обложено жица, поцинкувана жица, калај е оближена со бакарна жица, никел-обложено челик жица, не-магнетни не ' рѓосувачки челик жица, отпорни на топлина челик жица, дуплекс нерѓосувачки челик жица(отпорен на корозија и топлина отпорни челик жица), бронза, бакар, фосфор бакар, beryllium бакар. Легиран челик има 60 Si2 MNA, 60 Si2 CRVA, 55 Cr Si.
4.Површински третман : плоча злато, сребрена, бела, црвено жолта, сина, зелена, виолетова, црна, итн., сол спреј тест повеќе од 100 Х Изглед убава и светла.
5.Квалитет : добра цврстина и отпор со долг животен век,со ROHS,SGS,Дофат, Бирото,Veritas стандард.
2.Производ Покажува :
Серпентина пролет
3.Фабриката Проток :
4.Фабриката Сертификати
5.Плаќање Merthod S и shpping начини :
6.Finewe е Клиенти :
7.Контакт со нас на :
Следните deteails се потребни за еден цитат :
На catalouge ќе бидат испратени до вас, ако ви е потребно^.^
Ви благодариме за вашето време!

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Стил:
Серпентина
Оптоварување Тип:
компресија
Број На Модел На:
ПРЕПРАТЕНА-SP14049
is_customized:
Yes
Употреба:
серпентина пролет
Жица со дијаметар:
1mm
Должина:
12.5mm
OD:
8.5 mm
Калеми:
6
Место на Потекло:
Fujian, Xiamen
Употреба:
серпентина пролет
Материјал:
Нерѓосувачки челик 302,316,304
R

Тие исто така купуваат со овој производ