.

.

чип за Surecolor SC-S30670 плотер голем формат печатач кертриџ

чип за Surecolor SC-S30670 плотер голем формат печатач кертриџ

DEN 1536.00
Количина на стоки


чип за Surecolor SC-S30670 плотер голем формат печатач кертриџ
Опис На Производот :
1)По долго време тестирање,ние имаме развиено стабилна компатибилен производ succesfully. 2 )Висок квалитет,ANYINKJET 100% производство од фабриката; И ние да се добијат повеќе добри повратни информации од нашите клиенти дека производот е со висок квалитет.
3)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка за да се вратите.
4)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.
5)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 30 am~9 : 00 часот.
6)на Нашите производи гаранција еколошки.
7)нашите компатибилен дел може да го замени оригиналот,што ги зачувате вашите трошоци. Suiitable за :
За Epson S30670 печатач
Пакет : 8pcs/многу(2set) Сл фотографии :
Плаќање :
Нарачката пари трансакции се гарантира со Aliexpress;можете да ја потврди нарачката откако ќе ја доби oder стоки pacakge.па тоа може да се обезбеди вашата нарачка пари е безбедно.
Превозот :
Внимание : Сега Кина не може да се користи на курирската служба DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от шип на руски,ако изберете DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от ,ќе испрати страна на EMS;да Аргентина,Бразил,ако изберете DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от, но не и да ни кажете Даночен број или CPF ИЛИ CNPJ и името на Компанијата,ние ќе ги испрати со ЕМС.
1) DHL,TNT Fedex,UPS-от обично трае околу 5-7 дена,повеќе или помалку.Ако за далечински регионот,тоа ќе биде малку подолг timen;Ако за купувачот е прилагодено причина,тоа ќе биде малку подолго време.
2) ЕМС обично трае околу 6-13 dayas,повеќе или помалку. Ако за далечински регионот,тоа ќе биде малку подолго време; Ако за купувачот е прилагодено причина,тоа ќе биде малку подолго време.
3) Кина/Хонгконг Пост воздух mail/Парцела трае околу 20-35days., повеќе или помалку.
* Ние обично брод купувачи објект како ПОДАРОК во помала вредност,со цел да се избегне купувачот данок. Сепак, данок е deterdmined од страна на купувачот обичај, не од нас,од различни држави за различни даночна стапка. па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се преземат тоа.
* Ако поради причина, вклучувајќи ги и "одбие да го потпише за пакет" или "одбиваат да платат данок" или "купувачот земја пост причина" и така натаму.купувачот мора да ги преземе сите изгуби. Ние сме одговорни за одговорност се задржи на храна лево Кина непречено, откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.
Гаранција :
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
Услуги на клиентите :
1.Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
2. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup,па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена.
3. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не преку порака или Trade Manager, повеќето се одговори со во 12 деловни часа.

Тип:
Кертриџ Чип
Бренд Име:
ANYINKJET
Број На Модел На:
АЈ-S30670 чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
R

Тие исто така купуваат со овој производ