.

.

10мм Никел Позлатен Круг Рамна Подлога Клип Обетки/Уво Грбот DIY Наоди 200Pcs/Многу

10мм Никел Позлатен Круг Рамна Подлога Клип Обетки/Уво Грбот DIY Наоди 200Pcs/Многу

DEN 411.00
DEN 483.84
-15 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Метал
Боја : Никел
Големина : 10ММ
Количина : 200pcs
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
lae1sa
Материјал:
Метал
Големина:
10mm
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Објектот Дијаметар:
1.0cm
Објектот Должина:
1.8cm
Објектот Тежина:
135g
Објектот Ширина:
1.0cm
Објектот Висина:
0.7cm
Производ Карактеристики:
Клипот Обетки
Број На Модел На:
EL342
R

Тие исто така купуваат со овој производ