.

.

12pcs/многу (вкупно 240meter) 20 видови боја изберете памук Пекарски twine (22yards/гајтанот)за подарок пакување од кина пост бесплатен превозот

12pcs/многу (вкупно 240meter) 20 видови боја изберете памук Пекарски twine (22yards/гајтанот)за подарок пакување од кина пост

DEN 1036.80
Количина на стоки


Нашиот главен производ
Ве молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓа.
Посетете ја нашата онлајн продавница : најдете повеќе за производот што ве интересира.
Ние веруваме во голема услуга во секое време, цело време.
Одговараат на нашите друг производ, може да го спаси го изразат такса.
Производ детали Опис имаме сите бои и акции во моментов, можете да изберете боја што ви се допадна. Кога цел означува боја и квантитет. СИТЕ OK (ОК). Ако не означува боја, ќе им испрати по случаен боја.
3 влакно извртени,2 насоки бела,1 насоки Избрани
Sliver и златни, 1 ply twiste
Кол. : 2mm
22 метри/гајтанот, 20М/гајтанот
Се користи во подарок пакување, во пекарите twine, бракот пакување
Answer : ___________________________ Note :
Слика боја се однесуваат само, вистинската боја е одлучено од страна на примерок.Ако умот боја, ве молиме цел тоа purdently.
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, итн. Ве молиме изберете било кој начин сакате.
Кога ќе ги нарачате во Зачувам, јас како што го плаќаат картичка (ЈЕНИ примени) TKS.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако имате било какви проблеми,ве молиме mail однапред ,ние ќе ви ги даде одговор во рок од 24 часа
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас. Ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации. Посакувам да ви се допаѓа мојот објекти и услуги. ве молам оставете ме на позитивен фидбек.ви благодарам многу!
Боја покажува
Структура
употреба

Големина:
M
Повод:
Роденден,Забава,Свадба
Број На Модел На:
bolok-б-22
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук
R

Тие исто така купуваат со овој производ