.

.

Прав За Коника TN214 TN-214 Тонер,Рефил Тонер Прашок За Коника 253,најголемиот Дел Тонер Прашок За Коника Minolta C253 C353 Копир

Прав За Коника TN214 TN-214 Тонер,Рефил Тонер Прашок За Коника 253,најголемиот Дел Тонер Прашок За Коника Minolta C253 C353 Копир

DEN 13632.00
Количина на стоки


Тип:
тонер во прав
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Photocopier
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
C253/C353
Копир Модел:
Се Користи За Коника Minolta C253 C353 Копир
Делови За Печатач/Копир:
Боја Ласерски Печатач Тонер Рефил Во Прав
R

Тие исто така купуваат со овој производ