.

.

Бесконечност Љубов Nameplate Ѓердан 8 Форма Персоналните 925 Sterling Silver Русија Име Ѓердан Подарок За Сопругата(JewelOra NE101629)

Бесконечност Љубов Nameplate Ѓердан 8 Форма Персоналните 925 Sterling Silver Русија Име Ѓердан Подарок За Сопругата(JewelOra

DEN 806.00
DEN 1151.52
-30 %
Количина на стоки

Боја : Злато / Сребрена / Розово Злато Материјал : 925 Фунта Сребро со Злато / Родиум / Розово Злато Позлатен Стил : Персоналните Должина : синџир : 40(16")/ 45(18")/ 50(20")/ 55(22")cm Тежина : за да ја измените
Персонализирање на сопствени-направи pendant Купување Процес : 1. Направи вашата цел . 2. Одберете Синџирот должина и Боја. 3. Ве молиме оставете порака на името што сакате под цел. СОВЕТИ : 1.Цел 5 - - - - - - - Слободно Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 - - - - - - - Слободно Aliexpress Стандард Превозот ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

Метална боја:
40cm, 45см, 50cm, 55cm
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
jewelora
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NE101629
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
самовила
Материјал:
Кубен Циркони
R

Тие исто така купуваат со овој производ