.

.

100pieces 30*6mm Hourglass завртка капа стакло шишенцето pendant Минијатурни кои Сакаат Шише јасно масло шарм ѓердан pendant име или ориз

100pieces 30*6mm Hourglass завртка капа стакло шишенцето pendant Минијатурни кои Сакаат Шише јасно масло шарм ѓердан pendant

DEN 3029.00
DEN 3292.80
-8 %
Количина на стоки


Нашата продавница веб-страница :
големина : 30x6mm
Материјал : Стакло шише со завртка капа
Цена : Вклучуваат стаклено шише, завртка капа , нема филер
Белешки : Ова завртка капа стакло шишенцето pendant, не треба лепак

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
30*6mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
ZENRA
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
hourglass
Функција:
/
Компатибилност:
/
дизајн на ззп:
завртка капа со фоки О прстени
R

Тие исто така купуваат со овој производ