.

.

1pack=4 шишиња кралот на кордицепс течни чиста кордицепс донг cao xia chong третираат откажете подобрување на immunty Кордицепс Sinensis

1pack=4 шишиња кралот на кордицепс течни чиста кордицепс донг cao xia chong третираат откажете подобрување на immunty Кордицепс

DEN 1920.00
DEN 2400.00
-20 %
Количина на стоки


Топло добредојде за да ја посетите нашата билни продавници.Ви благодарам многу.
Ние сме ДИРЕКТНО,ОРИГИНАЛНИ,ПРОФЕСИОНАЛНА изработка на производство на хербални закрпи во кина.
Сега ќе се купуваат вкупно 1 Пакет =4 шишиња чиста лига кралот на кордицепс течни донг cao xia chong да се третираат откажете подобрување на immunty Кордицепс Sinensis
Име На Производ : Кралот Кордицепс Течни
Бренд : Лига
НЕТО : 120 ml (30 ml x 4)
НАСОКИ :
Повеќе efficacious резултати се предвидува ако се земе два пати на ден.
Тоа е погоден за наутро 1 час пред појадок и ноќ, 1 час пред sleepin со празен стомак.
Предложи доза на волумен е 3 - 4 ml на ден. Треба да се преземат по тресат .
Чување :
Ве молиме фрижидер ако недовршена.
Производство Стандард : П/LG001-95
Одобрување број : министерството govement храна и здравје (1997) НЕ 28
Zhongshan Лига Кордицепс Произведен Производ Co., Ltd,

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Број На Модел На:
кордицепс орален течни
Материјал:
100% природни билки
Место на Потекло:
Лига
Спецификации:
30ml*4 шише/пакет
Материјал:
Кордицепс
Дозирање Форма:
кордицепс чај
категорија:
чиста кордицепс
Име на производ:
кордицепс течни
Кордицепс Капсула:
подобрување на immunty кордицепс
Медицински Здравствени Кордицепс:
донг cao xia chong
Анти-Замор Кордицепс:
Кордицепс Sinensis
здравје храна:
Екстракт Од Печурка
R

Тие исто така купуваат со овој производ