.

.

Бб Ротари Труба Месинг Тело Лак Финиш со Дрво случај и отворот Музички Инструменти професионална trompete

Бб Ротари Труба Месинг Тело Лак Финиш со Дрво случај и отворот Музички Инструменти професионална trompete

DEN 21295.00
DEN 22416.00
-5 %
Количина на стоки


Клуч : Бб Понесе : 11mm Бел : 129mm жолта месинг Подесување цевка : Cupronickel(надворешниот&внатрешно) Клипот : жолта месинг Leadpipe : Cupronickel Крај : Лак Случај : дрво случај Вашиот сопствен логото е прифатлив~
Детални фотографии на Лак Финиш
1.Woodwind,месинг инструменти ќе бидат испратени во 15-25 дена по исплатата;Тапан комплет,замка тапан инструменти ќе бидат испратени во 30-45 дена по исплатата;Други инструменти ќе бидат испратени во нормала по плаќање.
2.Секоја парцела ќе биде внимателно спакуван за да се обезбеди на нашите клиенти може да добијат своите парцели непроменети.
3.Ве молиме проверете го производот кога испораката!Ако постои било каква штета на инструменти,ве молиме распрашајте се expressman да издава "Штета Извештај"и одбиваат пакет.Ние ќе подготви нови инструменти по receving "штета извештај" документ. Цената на производот не содржи увоз тарифа. 1.Од Кина ние поддршка на различни видови на превозот методи како AE_Standard,EMS,E_EMS,CPAP итн. 2.Нашите клиенти кои живеат таму, така што ќе биде брз и многу погодност да го испорача. 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Вашата поддршка е многу важна за нас. 2. Ако не сте задоволни од нашите услуги или било какви други прашања,ве молиме контактирајте со нас и да даде повратна информација. 1.Имаме продавници во велика БРИТАНИЈА и Русија која може да биде задолжен за поправка бизнис и замена на додатоци. 2.Нормално оштетени делови(не поради човечка грешка) во рамките на гарантниот период треба да бидат опфатени и бесплатна замена со нашите локални продавници во велика БРИТАНИЈА и Русија.Нашите клиенти од другите земји,ние ќе брод замена за вас директно. Една година од наредби ставање.

боја:
Лак, Никел позлатен, Сребро позлатен
Бренд Име:
SUERTE
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Број На Модел На:
TR-052
Тон:
Bb
Површината Материјал:
Златен Лак
Pisiton Материјал:
Жолта Месинг
копче:
Bb
Заврши:
Лак
Создаден Големина:
11mm
Бел КОЛ:
129mm жолта месинг
КЛИПОТ:
Жолта Месинг
подесување цевка:
Cupronickel (надворешниот&внатрешен)
Leadpipe:
Cupronickel
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ