.

.

Фабриката за Директна Продажба Подводни LED Базен Светлина 18W(18*1W) Par56 RGB LED Базен Светилка Со Далечински Управувач Бесплатен Превозот

Фабриката за Директна Продажба Подводни LED Базен Светлина 18W(18*1W) Par56 RGB LED Базен Светилка Со Далечински Управувач Бесплатен

DEN 3590.00
DEN 4224.00
-15 %
Количина на стоки

00 /парче
Фабриката за директна продажба 2014 на најновата led rgb базен 35 W(558pcs)12v лер подводни светилки контрола бесплатен превозот САД$ 98.00 /парче
Новиот 2014 Единствена светла боја ip68 LED базен светлина 12 V лер подводни светилки PAR56 54 W(18*3 W),бесплатен превозот САД$ 120. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Материјал : стакло
Превозот методи :
Ако сте од САД,ќе испрати ЕМС или DHL,само да потрае околу 10 работен ден,
Ако сте од друга земја,ние ќе ја испрати на пратката од страна на регистрирани Воздухопловната од страна на поштата,
Ќе биде потребно повеќе време,ви благодариме
Инструкции на далечинскиот управувач RGB тебе промена светат во првиот моќ или притиснете го копчето "Д" за да го вклучите светлото Switch off/on power секое време,бојата ќе биде променето со следната секвенца : Црвена→зелено→сино→RGB→RGB тебе промените бавно→RGB тебе се промени брзо→диско режим бавно→диско режим брзо→брзината е постојано менување на треперење ефект Инструкции на далечински управувач
1) Продолжи со притискање на копчето "А" да се направи 3 група предводена промена во седум фази : Црвена→зелено→сино→црвена+зелена→црвена+сино→зелена+сина→RGB
2) да се Продолжи со притискање на копчето "Б" за да се направи 3 група предводена промена во 3 начини : RGB тебе промена Диско режим Трепка промена
3) со Притискање на копчето "С" да се прилагоди на брзината на "А" и "Б"
4) со Притискање на копчето "Д" за да го вклучите/исклучите led светло
5) ќе ја ресетирате во 5 секунди по исклучување
6) На далечинскиот управувач можат да работат многу led светла synchronously
Услуга :
Ставката што сте ја купиле има 7 дена пари назад, 14 дена размена и една година поправка на гаранција.00 /парче
Фабриката за директна продажба led базен 24 W(24*1 W) единствена боја на Par56 подводни led базен светлина бесплатен превозот САД$ 120. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.00 /парче
Фабриката за директна продажба rgb led базен 24 W(24*1 W) Par56 подводни led базен светлина Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 125.
Враќање
1.
Фабриката за директна продажба 18 W(18*1 W), предводена piscine Единствена Боја Par 56 rgb led базен подводни led базен светлина бесплатен превозот САД$ 83. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Испорака
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само враќање на објектот цена, не вклучувајќи го и оригиналот на превозот.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ако имате било какви прашања или поддршка потребни од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа бизнис време
Како нов член,јас ќе дадам се од себе за мојот клиент,па ако имаш било каков проблем,ве молиме кликнете на "барај прашање",јас сум многу мило да го побара вашето прашање и да го реши вашиот проблем
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5.

Тип На Објект:
Подводни Светилки
Примена:
Базен
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Заштита Ниво:
IP68
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
LUALS
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
Број На Модел На:
МК-базен басен led
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
18W PAR56 Подводни Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Гаранција:
1 години
Led количина:
18*(1W)Компјутери
димензија:
178*114mm
Со користење на опсег:
12v лер подводни светилки
Опсег на примена:
led базен светлина
Начин на употреба:
led светло за базен
Име на производ:
led rgb базен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Wattage:
18W led underwater lights
R

Тие исто така купуваат со овој производ