.

.

50m LED string светла блескави обоени завеси КТВ бар неонски водоотпорен отворен светилки завеса жица string светла

50m LED string светла блескави обоени завеси КТВ бар неонски водоотпорен отворен светилки завеса жица string светла

DEN 1968.00
Количина на стоки


Бренд : JUHSL Влезен напон : 220 (V) Модел : YG 10 ориз светла string Тип : string светла
Пакување големина : 8 * 10 * 12 Водоотпорен : Да Пакет на услуги, вклучувајќи : 50m LED string светла Со мало кутија Приклучок стандардна испрати ЕУ приклучокот, а други приклучокот, ве молиме оставете порака.

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Монистра
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC
Обликот:
Капка Вода
Број На Модел На:
ЦД-03
Бренд Име:
Halojaju
боја:
Црвена, жолта, сина, зелена, розова, виолетова, топло бела
is_customized:
Yes
Wattage:
15W
R

Тие исто така купуваат со овој производ