.

.

DY Класичен дизајн на high-end бренд Сребро Пердув вратоврска клип Мажите high-end бизнис свадба вратоврска клипови Бесплатна Испорака

DY Класичен дизајн на high-end бренд Сребро Пердув вратоврска клип Мажите high-end бизнис свадба вратоврска клипови Бесплатна

DEN 192.00
DEN 225.12
-15 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DY-1372
Бренд Име:
XKZM среќен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Пердув
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
R

Тие исто така купуваат со овој производ