.

.

WT-P933 Шарени Чакра Дрвото на Животот Приврзоци Камен,рачно изработени Бакарна Жица Завиткан Дрвото на Животот Pendant За Божиќ Подарок DIY Евреин

WT-P933 Шарени Чакра Дрвото на Животот Приврзоци Камен,рачно изработени Бакарна Жица Завиткан Дрвото на Животот Pendant За Божиќ

DEN 2160.00
Количина на стоки


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-P933 Шарени Чакра Дрвото на Животот Приврзоци Камен,рачно изработени Бакарна Жица Завиткан Дрвото на Животот Pendant За Божиќ Подарок DIY Комплет Накит
Точка Законик :
WT-P933
Материјал :
Природни попуштат грутка камен
ГОЛЕМИНА на :
Околу 30*70mm долг на секој камен , pendant се разликува малку секој еден од големината
Препорачуваме : Simillar дизајн pls се провери од овој линк
Заврши :
Античкиот месинг галвански се спротивстави на tarnishable, олово и nickle слободни
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашето барање
Синџир должина :
Само приврзоци, синџир, исто така, може да се достапни ако барањето
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
WKT
Приврзоци Тип:
Круг
Број На Модел На:
WT-P933
is_customized:
Yes
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Декорација
цена:
трговија на големо цена
боја:
Природни
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Злато Позлатен
R

Тие исто така купуваат со овој производ