.

.

JIGU За Dell Лаптоп батеријата Vostro 1000 1310 1510 1520 1320 PP36L 2510 PP36S 312-0725 N956C T116C N958C U661H K738H N950C

JIGU За Dell Лаптоп батеријата Vostro 1000 1310 1510 1520 1320 PP36L 2510 PP36S 312-0725 N956C T116C N958C U661H K738H N950C

DEN 1085.76
Количина на стоки


Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на делот од вашиот уред. Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За Dell Лаптоп Компатибилни Модели Vostro 1000 Vostro 1320 Vostro 1310 Vostro 2510 Vostro 1510 Vostro PP36 L Vostro 1520 Vostro PP36 S За Dell Лаптоп Дел броеви 0 N241 H N950 C 312-0724 N956 C 312-0725 C276 C 312-0859 N958 C 312-0922 T114 C 451-10586 T112 C 451-10587 Y022 C 451-10655 T116 C K738 H U661 H

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Број На Модел На:
1310
Пакет:
Yes
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ