.

.

WT-N809 трговија на Големо дрво на животот ѓердан, розово злато боја Жица завиткан дрво природен камен ѓердан

WT-N809 трговија на Големо дрво на животот ѓердан, розово злато боја Жица завиткан дрво природен камен ѓердан

DEN 2736.00
Количина на стоки


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-N809 Дрвото на животот ѓердан, розово злато позлатен Жица завиткан дрво природен камен ѓердан
Точка Законик :
WT-N809
Материјал :
природни скапоцен камен(зелена тиркизна, аметист, црвена ахат и Сл.)
Големина на :
Околу 30*50mm pendant се разликува малку секој еден од големината
Боја :
Ние ќе брод мешавина боја
Заврши :
Роуз злато месинг жица завиткан
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашето Барање
Синџир должина :
18" инчи долг се зголеми злато галвански се спротивстави на tarnishable линк синџир
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Коска
Стил:
Класичен
Бренд Име:
WKT
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
WT-N809
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Слободна Форма
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина
боја:
Природни druzy geode ахат
R

Тие исто така купуваат со овој производ