.

.

Промет на големо со 150 персонални компјутери ID значка пристап EM4100 125 kHz RFID

Промет на големо со 150 персонални компјутери ID значка пристап EM4100 125 kHz RFID

DEN 4968.00
Количина на стоки

Име на производ : СМАРТ картичка
Материјал : Пластика
Боја : Бела
Далечински уреди со покажувач : од 2 до 15 см
Чип : 4100
Оперативен фреквенција : 125 k Hz
Големина : 85.5 x 54 x 0.8 mm (должина * ширина * висина)
Нето тежина : 962 g
Пакет содржина : 150 ( /- 2%) × СМАРТ картичка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

Бренд Име:
LEWEN
R

Тие исто така купуваат со овој производ