.

.

1500mm HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

1500mm HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

DEN 4248.00
Количина на стоки

Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.така имаме најдобрите превозот цена. 100% Попуст по наредби.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. Вашето мислење ќе биде многу greatful.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.Како имаме долгорочна соработка на логистика . Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас.E-mail : e-mail од aliexpress 3.Ако не се итни нашите производи.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.линеарни водич може да бидат направени во Тајван.

Водич Ширина или Дијаметар:
25
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR25
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ