.

.

Кина најпопуларните 410mm пос парични фиока/мултифункционален супермаркет каса

Кина најпопуларните 410mm пос парични фиока/мултифункционален супермаркет каса

DEN 6384.00
DEN 6720.00
-5 %
Количина на стоки


Кина најпопуларните 410mm пос парични фиока/мултифункционален супермаркет каса СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение 1.Сите Prodcuts Не Вклучени На Софтвер. 2.Откако ќе ја прими стоката pls се потврди цел.исто така, доколку стоката се оштети pls одбива да го потпише и прими.потоа од повик на испорача канцеларија за да се справи со. 3.ако вашата земја има ограничена на увозни давачки.pls дозволете ни да знам колку прогласи вредност треба да пишуваме.ако не и ние ќе напишам по случаен избор. 4.Некое време некои превозот метод како DHL/ФЕД ОДНОСНО не може да се превозот пристигнување на некои дестинација како руски,нејзините само може да се испратени од страна на EMS или другите,ако вие не може да го прифати нејзиното подобро контактирајте со нас пред да го поставите цел,или ние ќе испратени од страна на случаен избор.ви благодариме! 5.Pls ни даде можност да го реши секој проблем што може да има,но не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. 6.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Примена :
1. Комерцијална продажба на мало ПОС системи
2. Ресторан системи
3. Индустриски системи за контрола на
Спецификација
Предмет Бр. : EK410
Димензии : 410(W) x 415(D) x 100(H)mm
Парични Фах Димензии : 359(W) x 326(D) x 63(H)mm
8-10 Монета / 6 Сметка, 2 Метална Жица Gripper + 4 ABS Вертикална;
8-10 Монета / 6-8 Сметка, Сите ABS Вертикална;
Тешки метали фиока со нерѓосувачки челик lock & копче
Отстранлив монета послужавник и монета сепаратор на располагање
3-Позиција lock (заклучување нагоре, автоматски, отворете)
Електромагнетниот единица со двојна напон 12 V/1А & 24 V/0.8 НА
Модуларен 6-PIN RJ11/12 конектор, компатибилен EPSON & ЅВЕЗДА интерфејс
Компатибилен ESC/ПОС репертоар
Еден чек слот
Црна и боја на слонова коска достапни
Пакување : 1pc/картон NW : 7.2 килограми GW : 8.1 килограми
Картон големина : 478 x 455 x 170mm, 800pcs/20' ФЦЛ
Производот се покаже
Сертификација

Бренд Име:
ComPOSxb
Пакет:
Yes
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
EK410
боја:
црна/бела
Димензии:
410(W) x 415(D) x 100(H)mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ