.

.

40m/пакет J206b Шарени Железо Жица Мулти Боја Тенка Железо Линија за DIY Модел на Одлуки и Здрав Бесплатен Превозот Ru Продаде во Загуба

40m/пакет J206b Шарени Железо Жица Мулти Боја Тенка Железо Линија за DIY Модел на Одлуки и Здрав Бесплатен Превозот Ru Продаде

DEN 185.00
DEN 194.40
-5 %
Количина на стоки


Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Пакетот вклучува : 1roll за 40m
Жица со дијаметар : 0.
Време на испорака само за референца.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.И корисни коментари за други клиенти.
2 : Русија : 12-55 работни дена.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ќе процесот секоја parcelss.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.5 mm
Боја : зелена трева/ sky blue/ бакар/ сребрена/ виолетова
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.

боја:
сребро, бакар, небото сино, трева зелена, виолетова
Бренд Име:
Pixiuonline
is_customized:
Yes
Тип:
Изградба Алатка Делови
Број На Модел На:
J206
R

Тие исто така купуваат со овој производ