.

.

100pcs/многу 25*18mm diy стакло свет стакло меур купола стаклено шише стакло шишенцето pendant ѓердан pendant накит наоди снабдување

100pcs/многу 25*18mm diy стакло свет стакло меур купола стаклено шише стакло шишенцето pendant ѓердан pendant накит наоди снабдување

DEN 2278.00
DEN 2847.84
-20 %
Количина на стоки


SLAE Слободни брод 100pcs/многу 25*18mm diy стакло свет стакло меур купола стаклено шише стакло шишенцето pendant ѓердан pendant накит наоди снабдување
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Големина на чаша свет цевка : 25 (висина) x 18mm (дното дијаметар) На сет : Една чаша свет , Материјал : Стакло Забелешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба DIY со лепак
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Конверзија : 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Трговија на големо 200pcs/многу 12mm Сребро Позлатен Подлога француски Earing Празно Фах База на НИКЕЛ Олово FREEshipping
САД$ 39.98 /многу
парчиња / многу
Античкиот Бронза 500pcs/многу 12mm Подлога Earring Назад Earring Ќорци НИКЕЛ Олово БЕСПЛАТЕН превозот
САД$ 55.98 /многу
парчиња / многу
200pcs Бронза прилагодливи 16mm прстен база празно freeshipping
САД$ 59.98 /многу
парчиња / многу
20pcs/многу злато позлатен Врвот Топла Европа Stytle 25мм Подлога Празно Хривнија/ Алка Празно Наоди freeshipping
САД$ 41.98 /многу
парчиња / многу
Freeshipping 20pcs/многу Цвет FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗНО
САД$ 35.98 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу 16mm Антички Бакар Позлатен Плоштадот Подлога француски Earing Празно Фах База на НИКЕЛ Олово freeshipping
US$ 39.99 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу 16mm Сребро Позлатен Плоштадот Подлога француски Earing Празно Фах База на НИКЕЛ Олово freeshipping
US$ 39.99 /многу
парчиња / многу
нов стил 20pcs/многу Антички Бронза FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗНО 30*40mm Овална База
САД$ 42.98 /многу
парчиња / многу
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
25*18
Обликотшема:
Цевка
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
R

Тие исто така купуваат со овој производ