.

.

Четири извоз atomizing Крстот микро-sprinklers клипот наводнување капка по капка појас

Четири извоз atomizing Крстот микро-sprinklers клипот наводнување капка по капка појас

DEN 779.00
DEN 855.84
-9 %
Количина на стоки


Превозот
1) Нашите процесот време е 1-3 дена по Исплата Потврди. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.
2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.
3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.
Трговија на големо
1) Ние сме производител толку Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга. Во случај да имаат такви барања, не двоумете се да ги споделите со нас.
Повратни информации
1) Почитувани купувачот, вашиот задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ние се залагаме за 100% на тоа.
2) Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен повратните информации.
3) Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи everyt ing работат непречено.
Ви благодариме за вашето внимание и да ја посетите!

Тип:
Распрскувачи
Број На Модел На:
4KUAN
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
ZY
Sprayer Тип:
пумпа
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ