.

.

10pcs Жените Сомот Коса Бенд Еластична конска опашка Лак Вратоврска Гума Bobbles Прекрасна

10pcs Жените Сомот Коса Бенд Еластична конска опашка Лак Вратоврска Гума Bobbles Прекрасна

DEN 96.00
DEN 107.52
-11 %
Количина на стоки


Карактеристики : одличен коса бенд за што да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот Одличен подарок за жените Спецификации : Материја : Кадифе Големина : околу 5cm/2.0"*5cm/2.0" Боја : Боја случаен испораката,доколку купите повеќе од еден,може да се добијат на истата боја или со повеќе бои Количина : 10 компјутери
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 10pcs * Косата Врски

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2S3279
Тип:
еластична венчиња
Материјал:
Сомот
Големина:
approx 5cm/2.0''*5cm/2.0''
боја:
Случаен испорака
R

Тие исто така купуваат со овој производ