.

.

20pc XCanbus LED Сијалица Внатрешни работи Светлина Комплет јачина на светилка за bmw Серија 7 E38 740i,740iL,750iL (1995-2001)

20pc XCanbus LED Сијалица Внатрешни работи Светлина Комплет јачина на светилка за bmw Серија 7 E38 740i,740iL,750iL (1995-2001)

DEN 1583.52
Количина на стоки


20pc canbus Грешка слободни 7series E38 LED внатрешни работи светлина комплет пакетот(1995-2001)
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела / Ладно бела ( ладно бела има малку сино) Долг живот достигнува до 50. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден.
Овој комплет се вклопува : 7 серија E38 : 740i,740i L,750i,750i L (1995-2001)
ZOOMSEEZ е бренд на zsled Optoelectronic ко.
LED светилки се совршена замена на оригиналните светилки, тоа го прави многу посветла внатрешни работи осветлување за вашиот автомобил. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Нашата компанија е професионална авто led светло производителот од 2007year во Dongguan Град во Кина. Сите превозот време можеби поинаква ако одложен од страна на курир или царинската управа. Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба изразат испорака, ние ќе го промени превозот полнење на наредби.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Polic y Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена. Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена 12 месеци Гаранција.
Пакетот вклучува : Пред Куполата/Мапа Светла - 3pc Задните Купола/Мапа Светла - 4pc Суета Огледало/Sun Стакло-4pc Багажникот lights-2pc Ракавица кутија светлина-1pc Врата/Puddle lights-4pc Табличка светлина-2pc ќе испрати 1pc повеќе светилки за слободни,тоа ќе биде многу корисно за вас да се инсталира на други светла во автомобил. Преку Воздухопловната, превозот времето е 10-25 работни дена да повеќето земји (со Исклучок на Италија, Русија и Бразил). Овој Комплет е фантастична замена за сите внатрешни светла ви треба за вашиот автомобил. Проценето Време на Испорака од Кина Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Mail. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Објектот Тежина:
0.25kg
Име На Модел:
7 Серија E38
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Wattage:
1.2-2.5W/bulb
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Lumens:
60-130Lm/ сијалица
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени
Пакет:
ZOOMSEEZ мало пакет
Гаранција:
12months
боја:
Ксенон чиста бела, кул бело
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија ,Footwell
Осветленост Дел Број:
E38 Led внатрешни работи light пакет
живот време:
Во текот 50000hours
Led Извор:
Висок Квалитет led чип
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
R

Тие исто така купуваат со овој производ