.

.

15 инчен Индустриски Панел КОМПЈУТЕР, Капацитивни екран осетлив на допир, Core i3-5010U ПРОЦЕСОРОТ, 8G DDR3L RAM меморија, 120GB SSD, 2*GLAN, 2*RS232, 4*USB

15 инчен Индустриски Панел КОМПЈУТЕР, Капацитивни екран осетлив на допир, Core i3-5010U ПРОЦЕСОРОТ, 8G DDR3L RAM меморија, 120GB

DEN 44880.00
Количина на стоки

===Ве молиме Контактирајте со Нас Пред Ставање Вашата Нарачка=== Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги КОЛИЧИНА>5 PCS, Обратете се кај нас за да се најдобра цена ПОД 2-годишна ГАРАНЦИЈА ================================================================== IESP-5115-5010 U-C-E 15-инчен Индустриски Панел КОМПЈУТЕР (Со Capacitive екран осетлив на допир) Структура Преден Панел : Алуминиумски Панел ; исполнат w/ NEMA4 IP65 Шасија : Тешка челична шасија, Димензии : 369mm x 294mm x 55мм Монтажа : Panel/VESA Монтажа Боја : Мет Црна Тежина : Околу 7 Килограми Систем на Податоци ПРОЦЕСОРОТ : на Одборот На Intel Core i3-5010 U(3 M Кеш, На 2,1 GHz) Процесор (Kaby Езеро i3-7100 U изборен) bios-от : AMI bios-от на Мониторите : Поддршка Графика : Intel HD GMA5500 Меморија : 8 GB DDR3 L RAM меморија (16 GB DDR3 L RAM меморија изборен) Складирање : 120 GB SSD (2.5" ХАРД изборен) Експанзија : 1 x Мини-SATA Сесија-1 x Мини-PCIe Систем : Поддршка на WIN7,WES7, WIN8, WIN10 LCD LCD Големина : 15" TFT LCD Aspect Ratio : 4 : 3 Резолуција : 1024 x 768 Светлост : 300cd/m2 Контраст Размер : 1500 : 1 Осветлување : LED Бои : 16.7 M бои на екранот на Допир, Допрете Тип : Projective Капацитивни екран осетлив на допир Живот Време : 100 милиони пати Допир Интерфејс : USB Допир Светлина Пренос : 80% Систем за Ладење Ладење на Владата : Со ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење (Fanless Deisgn изборен) Задните I/Os Ethernet : 2 x 10/100/1000 Mbps RJ-45 GLAN HDMI : 2 x HDMI Аудио : 1 x Аудио (МИКРОФОН & line-out) USB : 2 x USB 3.0, 2 x USB2.0 Сериски Порт : 2 х RS232 Моќ Интерфејс : 1 x DC ВО Копчето : 1 x ATX Копчето Моќ Влез : 100 ~ 250 VAC, 50/60 Hz Излез : (12 V @ 5 A ) Средина Оперативни Temp : -10°C ~ 60°C Релативната Влажност : 0% ~ 90% Релативна Влажност, Не-кондензирање Options ПРОЦЕСОРОТ : Intel Kaby Езеро Core i3-7100 U Процесор факултативна Сериски Порт : Мулти Сериски Порти опционални (Max. 6 x COM) WLAN : 1 x WIFI факултативна OEM/ODM : Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги

Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Бренд Име:
HAOBA
Број На Модел На:
IESP-5115-5010U-C-E
Тип:
индустриски компјутер панел
екран осетлив на допир:
Капацитивни Екран Осетлив На Допир
Производител:
IESP Технологија
Производи Статус:
Акции
R

Тие исто така купуваат со овој производ