.

.

Мини 200g 0.01 g Дигитални Џеб Скала LCD Глувчето Форма Накит Скали 0.01 g Прецизност Грам Злато Пченка Тежина Banlace Мерка Алатки

Мини 200g 0.01 g Дигитални Џеб Скала LCD Глувчето Форма Накит Скали 0.01 g Прецизност Грам Злато Пченка Тежина Banlace Мерка

DEN 480.00
DEN 527.52
-9 %
Количина на стоки


Мини 200g 0.01 g Дигитални Џеб Скала LCD Глувчето Форма Накит Скали 0.01 g Прецизност Грам Злато Пченка Тежина Banlace Мерка Алатки
Вовед :
100% Сосема Нов. Тежина : 75g Боја : Црна Димензии : 10.3 cm x 5.8 cm x 3.0 cm (прибл) Максимална скала : 200g Минимум скала : 0.01 Единица : кг/мл/Ib/ct/gn Светла Осветлување : Бела слаба Батерија Аларм Моќ Контрола : Auto Off функција за да ја зачувате батеријата по 1 минута Напојува Набавка : 2 x AAA батерија (не се вклучени) Операција температура : 1030 centigrade
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Големина:
10.3cm x 5.8cm x 3.0cm
Точноста:
0.01
Дисплеј Тип:
LCD
Капацитет:
200g
Број На Модел На:
ТЦ-20
Тип:
Џеб Скала
Напојување:
ААА*2
Бренд Име:
easyover
Номинална Оптоварување:
200g
is_customized:
Yes
Номинална Оптоварување:
200g
R

Тие исто така купуваат со овој производ