.

.

CNV-SSOP8-НАТОПИ Програмер адаптер SSOP8 да DIP8 Програмер адаптер TSSOP8 ic тест приклучок за Pin теренот=0.65 mm ширина=4.4 mm 6.4 милиметри

CNV-SSOP8-НАТОПИ Програмер адаптер SSOP8 да DIP8 Програмер адаптер TSSOP8 ic тест приклучок за Pin теренот=0.65 mm ширина=4.4

DEN 2640.00
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^)/~
Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^
^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^
Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга. Потврди модели и спецификации по купувањето , ви благодариме !
Совети : Ако сакате да ја прими стоката побрзо, ве молиме изберете International Express : DHL / Федекс / ЕМС. Хонгконг Пост Воздух Mail и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail транспортни трошоци концесии, но логистика чудни броеви качен на Интернет и испорака пати побавно. Ако изберете, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам многу!
Модел : SSOP8 Применливи Чип Спецификации : Pin Проред =0.65 mm Чип големина = не содржи pin ширина 4.4 содржи pin ширина 6.4 милиметри

Бренд Име:
FSHH
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
CNV-SSOP8-НАТОПИ
Пакет:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ