.

.

2 парчиња Антички Sliver Голема Елка Шарм За DIY Накит Одлуки Наоди 68x43mm A2075

2 парчиња Антички Sliver Голема Елка Шарм За DIY Накит Одлуки Наоди 68x43mm A2075

DEN 96.00
DEN 112.80
-15 %
Количина на стоки


Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A2075
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NXQXN
Шарм Тип:
Божиќ Стебла
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен
Големина:
68X43mm
Количина:
2 парчиња/многу
R

Тие исто така купуваат со овој производ