.

.

тигар тотем Бесплатен Превозот промоција фабрика Wholesales colorCrystal Лист Pendant шарм мода Накит Сетови ѓердан обетки

тигар тотем Бесплатен Превозот промоција фабрика Wholesales colorCrystal Лист Pendant шарм мода Накит Сетови ѓердан обетки

DEN 84.00
DEN 96.48
-13 %
Количина на стоки


започнете
крајот
бои опција :
темно роуз :
црвено :
purpel :
oceanblue :
трендафил :
жолта :
бело :

Бренд Име:
ТИГАР ТОТЕМ
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
NTSET4172
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ