.

.

550mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

550mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 1848.00
Количина на стоки

Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.Како имаме долгорочна соработка на логистика .

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR15
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ