.

.

5pcs Бесплатен Превозот CY-19D Топ Топката трансфер единица, 20kgs / 25kgs капацитет,CY19D M6 топ тема топка-transfer-единици

5pcs Бесплатен Превозот CY-19D Топ Топката трансфер единица, 20kgs / 25kgs капацитет,CY19D M6 топ тема топка-transfer-единици

DEN 552.00
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$7.33 /4pcs
$0.88 /peice
$2.7 /парче
$3.69 /4pcs
$4.4 /10pcs
$2.7 /пар
$2.7 /peice
wy-приклучок-крај
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpres Премиум Превозот е испраќање од експрес локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, А li Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок ) . Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Answer : ___________________________ Note : топката единица е наменет да биде инсталиран главната топката нагоре. Ако тоа е завртена надолу, тоа често води до главната топката заглавени, исто така, возен не е сосема мазна како нагоре, ова не е голем квалитет проблем. Можете да изберете нашиот ако надолу вчитување тежина е тешка и бара непречено движење.
Како да се уредување и инсталирање на топката пренос на единици?
Постојат различни уредување начини за да ги собере за различни движат барања :
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Типични апликации апликација во производни линии :
Типична примена во воздухот товар стоки ракување :
Топката пренос на единици табела Меѓународниот Аеродром во Дубаи

Тип:
Прозорецот Ролки
Број На Модел На:
КИП-19D
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Големина:
19mm
Вчитување капацитет:
20kgs
Beaking капацитет:
25kgs
Нето тежина:
0.06 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
болт:
M6 x 14 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ