.

.

10pcs Антички Бронза Глеѓ Пердув Шарм Накит Pendant За Нараквица Ѓердан 37x12Mm A2072

10pcs Антички Бронза Глеѓ Пердув Шарм Накит Pendant За Нараквица Ѓердан 37x12Mm A2072

DEN 110.00
DEN 129.12
-15 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
A2072
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Бренд Име:
NXQXN
Шарм Тип:
Пердув
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен
Големина:
37X12mm
Количина:
10pcs/многу
R

Тие исто така купуваат со овој производ