.

.

Бесплатен превозот 10pcs/многу ACA0861BRS7P2 ACA0861BR ACA0861B ACA0861 SOP16

Бесплатен превозот 10pcs/многу ACA0861BRS7P2 ACA0861BR ACA0861B ACA0861 SOP16

DEN 2616.00
Количина на стоки


ACA0861 BRS7 P2 ACA0861 BR ACA0861 B ACA0861 SOP16

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот Дел Број
Бренд Име:
Достоен Електроника
Тип:
IC
Примена:
IC
R

Тие исто така купуваат со овој производ